TNKDLBL
Haterspray černé

TNKDLBL
Haterspray černá

TNKDLBL
Press Play šedá

TNKDLBL
Press Play bílé unisex

TNKDLBL
Press Play červené unisex

TNKDLBL
Press Play růžová dámská

TNKDLBL
Press Play černé unisex

TNKDLBL
Press Play červená

PG X KR - BOOMERANG album právě vyšlo!

Již bezmála dva roky uplynuly od vydání super-úspěšného alba dvojice Paulie Garand & Kenny Rough – “Molo“. Navázat na takhle úspěšnou desku je výzva, kterou si málokdo uvědomuje. I to je jeden z důvodů, proč jsme si museli na nový nosič z liberecké kotliny tak dlouho počkat. PG X KR jsou ale nezastavitelní a kdo čekal, že všechny nápady už vyčerpali na album "Molo", bude muset po poslechu desky "Boomerang"  uznat svůj omyl. Paulie a Kenny nejsou zpět. Jsou tu pořád!


Bumerang se většinou vrací zpět. “Boomerang” se také vrací zpět, ale Garand s Kennym ho neustále hází někam do neznámých míst, které chtějí objevit. Je to jako výzva, proto jim nikdy nezůstane v rukou a bude pořád na cestách, stejně jako jejich hudba a vizuály.

Posun od minulé desky je patrný na první poslech, prostor dostaly vedle newschoolových beatů I tradičneji laděné produkce a zároveň si Paulie s Kennym drží svůj specifický zvuk, který si jejich fanoušci již dávno zamilovali.

Paulie:
“Idea je taková, že i když jsme stále tady a děláme hudbu, vracíme se jak boomerang k lidem a věcem, který milujeme. Zároveň vracíme všechny snahy zpátky do hudby, takže určitě návrat. A to například i ke starejm beatům, jelikož produkce není jenom moderní.”

Melancholická nálada prostupuje celým albem, tu a tam podpořená zasněnými vokály hostující zpěvačky Lenny, či Martina Svátka. Kdo už se začínal bát, že album je snad ochuzeno o hosty z řad hiphopových, nemusí se nadále strachovat. Na seznamu featuringů nalezneme taková jména jako bulldozer Separ, king of trap Pil C, či liberecký renegát Roseck. A protože Ty Nikdy je rodina jako žádná jiná, nechybí ani labeloví parťáci MC GeyRest a Idea.


Koupit album "Boomerang" na BandCampu.

Další místa, kde lze album zakoupit:
iTunes ~ http://apple.co/1Hci8j3
Spotify ~ http://spoti.fi/1SKFGw3
Google Play ~ http://bit.ly/1NfIbZa
CD v prodeji na www.pgkrboomerang.czA jak bude Boomerang fungovat naživo? O tom se přesvědčíme na turné, které odstartuje na začátku února 2016. Společně s PG X KR bude ČeskoSlovensko křižovat i jejich dlouholetý parťák Roseck, který mimochodem také dokončuje své debutové album.

Boomerang Tour 2016

05/02 Mladá Boleslav / Forum
06/02 Tábor / Kotnov
12/02 Bratislava / Dole
13/02 Letovice / Fabrika
19/02 Brno / Melodka
20/02 Olomouc / S Club
26/02 Jihlava / Soul
27/02 Teplice / Božák
04/03 Ostrava / Fabric
05/03 Zlín / Fenix
12/03 Plzeň / Phanteon
18/03 Praha / Žižkovská Noc
19/03 Kladno / Poldofka
01/04 Liberec / Golf Bar