TNKDLBL
KOMPLET černé

TNKDLBL
KOMPLET černá

TNKDLBL
Snapback 3D burgundy

TNKDLBL
Snapback 3D black

TNKDLBL
Peněženka

Rest
RESTART

DJ Fatte
Fade In LP

DJ Fatte
Fade In CD

Boy Wonder má druhý singl z chystané desky

Po oficiálním upsání Boy Wondera pod Ty Nikdy label se hned rozšířila informace, že tento trnavský rapper (ex Turbo Boost) vydá pod značkou TNKD svoje první sólo album. O tom se doposud vědělo, že ponese název Špinavý poet a že jako první singl byla zvolena skladba Volám o pomoc, kterou produkoval Dtonate. My nyní přinášíme singl druhý a zároveň s ním i bližší informace o nové desce.

Nový singl se jmenuje Vyjeb sa ven 2, produkoval ho Peko a svojí slokou zde přispěl i Wonderův parťák Torula, který je zároveň jediným hostem na desce. Ta obsahuje 19 stop, z toho intro, outro a jeden skit. Po odečtu tedy vychází 16 plnohodnotných skladeb, které jsou kromě zmíněného hosta v kompletní režii Boy Wondera. Ten si taky celou řadu těchto skladeb sám vyprodukoval. Kromě něj zde svůj beat mají DJ Wich, JSM, Fosco Alma, zmíněný Peko a Dtonate a taky Ty Nikdy producenti Fatte, Inphy a Dubas. Celá deska Špinavý poet se nahrávala ve studiu u Peka, mix a master obstaral Roland Kánik v jeho studiu Sonic Cat. Cover grafický ztvárnil Nabis. Album vychází pod Ty Nikdy ve spolupráci s Kyklopus.sk.

Za pár dnů se začne natáčet první videoklip, o který se postará ŠmejdyDark Hand. Půjde o příběhově propletený dvojklip, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvární právě Boy Wonder. Bližší informace zveřejníme při vydání desky – v polovině dubna.

Jako poslední informaci zveřejňujeme termíny a města tour, kterou Boy Wonder k nové desce pojede. Zaměřili jsme se hlavně na Slovensko, kde je přirozeně Wonderova největší fanouškovská základna s tím, že jediná česká show proběhne v Brně. Kromě první zastávky bude na všech ostatních samozřejmě k dostání deska Špinavý poet včetně nových trik Boy Wonder, která připravujeme.

Před vydáním desky, tak jako vždy, na našem eshopu spustíme předobjednávky, o kterých vás budeme ještě blíže informovat. Poslední věcí je pak upozornění pro uživatele Twitteru – pokud chcete mít nejnovější informace o této desce, sledujte hashtag #spinavypoet  Stejně tak můžete sledovat #tynikdylabeltour pro informace o právě probíhající Ty Nikdy Label Tour.


Boy Wonder – Špinavý poet (2012, Ty Nikdy/Kyklopus)

1.       1. šluk  (prod. Boy Wonder)

2.       Mám piči (prod. Fosco Alma)

3.       Život (prod. Peko)

4.       Z opačného konca (prod. Fatte)

5.       Občas sa stáva (prod. Boy Wonder)

6.       Nýmand (prod. Boy Wonder)

7.       Čierna vdova (prod. JSM)

8.       Špinavý poet (prod. Fatte)

9.       Volám o pomoc (prod. Dtonate)

10.   Ulica (prod. JSM)

11.   2. šluk  (prod. Boy Wonder)

12.   Tráva (prod. JSM)

13.   Túžba (prod. Peko)

14.   Som v pohode (prod. Inphy)

15.   Vyjeb sa ven 2 feat. Torula (prod. Peko)

16.   Píšem vety (prod. DJ Wich)

17.   Modelka (1. čásť) (prod. Inphy)

18.   Modelka (2. čásť) (prod. Dubas)

19.   3. šluk