PLOU, IDEA, MATYS
DROPBOX vinyl

TNKDLBL
Snapback TNKDLBL red

TNKDLBL
Snapback TNKDLBL blue

TNKDLBL
Snapback TNKDLBL black

TNKDLBL
KOMPLET černé

TNKDLBL
KOMPLET černá

TNKDLBL
Peněženka

Rest
RESTART

Boy Wonder má hotovo. Špinavý poet je venku.

Všichni fanoušci jednoho z nejoriginálnějších a nejméně doceněných slovenských rapperů můžou začít oslavovat. Boy Wonder má hotovou svoji první sólo desku. Ta má název Špinavý poet, obsahuje 19 skladeb a právě dnes 16. 4. 2012 je den jejího oficiálního vydání.

Boy Wonder, který je nejnovějším členem Ty Nikdy labelu, se po fungování v kapele Turbo Boost a několikaletém sbírání inspirace nyní může pochlubit deskou, která jej zastihuje v nejlepší formě. A protože dlouho mlčel, tak má hodně co říct. To je i jeden z důvodů proč se na desce nachází pouze jediný rapující host, kterým je Wonderův dlouholetý kolega Torula. Kromě jeho sloky se tedy jedná o skutečnou sólo desku, a ne o přehlídku přemluvených a zaplacených hostů. Rozmanitost alba tak kromě samotných témat zaručují producenti, kteří na album dodali svoji hudbu – DJ Fatte, Inphy, Dubas, DJ Wich, Dtonate, Peko, JSM, Fosco Alma a navíc i samotný Boy Wonder. 

Album vychází ve spolupráci Ty Nikdy labelu a Kyklopus a je k poslechu a online koupi na našem Bandcampu. Fyzické nosiče budou naskladněny a expedovány 30. 4. 2012. Na shopu je však možnost si CD předobjednat a mít tak jistotu, že deska bude odeslána co nejdříve.  V momentě, kdy budeme mít album na skladu, vás budeme ještě informovat.

Samozřejmostí je, že k nové desce jede Boy Wonder spolu s DJ Spankem Špinavý poet tour, která probíhá v 10 slovenských městech. V rámci Česka proběhne jediný koncert v Brně. Do budoucna však fanoušci mohou očekávat Boy Wondera i v dalších českých městech.

Na závěr oznamujeme, že v blízké době vyjde první klip z desky Špinavý poet, který má kompletně na starosti ŠmejdyDark Hand. Více prozatím neprozradíme, ale určitě se je na co těšit. Až bude čas, tak přineseme bližší informace.

Aktualizace: celou desku Špinavý poet jsme nahráli taky na náš Youtube kanál, takže můžeš poslouchat i tam.

Aktualizace 2: sleduj fotky z natáčení prvního klipu z desky Špinavý poet.

Aktualizace 3: Boy Wonder - Zasranej tabák - sleduj první klip z desky