TNKDLBL
BLESK šedá

TNKDLBL
STROM bordová

TNKDLBL
BLESK bílé

TNKDLBL
STROM černé

TNKDLBL
Snapback černý

PAULIE GARAND
NIRVANA

MC GEY
TRIKO VOD HOVEN bílé

IF
STOP PLAY černá

BoyBand vyprodal NuSpirit a zve tě na tour

Vydání debutové desky československého projektu BoyBand (Boy Wonder + Idea) se nezadržitelně blíží. Už v pondělí 1. 4. 2013 spatří světlo světa album s názvem Best Of, ke kterému bude probíhat dvouměsíční Best Of Tour 2013. Ještě než se však kolotoč kolem desky rozjede naplno, dostal BoyBand pořádnou zatěžkávací zkoušku. A tou byl právě koncert v bratislavském NuSpirit Clubu, který proběhl uplynulou sobotu 23. 3. 

Koncerty na Slovensku mají vždy zvláštní kouzlo a atmosféru a většinou se celý večer díky barovému filozofování protáhne do ranních hodin. No a kde jinde by se toto pravidlo mělo potvrdit, než v hlavním městě. Show v NuSpiritu nemohl dopadnout líp. Na místě 650 platících, rap tekl po zdech. Kromě BoyBandu navíc byli na pódiu taky Zdenka Predná, Decko a DJs Spank, Miko, Metys a Piggo

Tento obrovský zájem nás velice těší a jsme rádi, že projekt BoyBand ceníte. Už teď nám je jasné, že jsme s ním neudělali krok vedle. Níže přikládáme z celé akce fotoreport, o který se postarala Katarina Bell + jako bonus videopozvánku na zmíněnou tour. Ještě jednou díky všem, vidíme se na koncertech. 

"Z garáže, do tvojho klubu."