TNKDLBL
Hatergraff žlutá

TNKDLBL
Hatergraff fialová

TNKDLBL
Hatergraff šedá

TNKDLBL
TNKDLBL olivová

TNKDLBL
LABEL černá

TNKDLBL
LABEL černé

DJ Fatte
Fade In hoodie

DJ Fatte
Fade In triko

DJ Fatte představuje první singl z nové desky

V srpnu 2011 vydal DJ Fatte svojí první instrumentální desku Což takhle dát si Tesař. A v srpnu 2012 vydá DJ Fatte svojí druhou instrumentální desku s názvem Fatte No More. Téměř na den přesně se rok od vydání debutového sóla Fatte vrací, aby si obhájil svůj titul nejaktivnějšího producenta v Čechách a na Slovensku. A jako první ochutnávku z chystaného alba přinášíme skladbu s příznačným názvem Taste of DJ Fatte.

Singl lehce naznačuje, jakým stylem se bude celá deska ubírat. Můžete tedy očekávat spíše klidnější polohu s občas až temnou atmosféru. Ze všech beatů však samozřejmě půjde cítit nezaměnitelný Fattezův rukopis. Stejně jako předchozí deska Což takhle dát si Tesař, tak i Fatte No More bude mít na české poměry originální booklet. Styl jeho zpracování zveřejníme ale až těsně před vydáním, prozatím poodkrýváme pouze přední cover. O ten se, stejně jako o zbytek bookletu, postarali designéři z Famoz Production, jejichž práci můžete znát už ze Fatteovy předchozí desky.

Album Fatte No More vyjde, stejně jako chystaná deska Paulieho Garanda, 16. srpna 2012 a poprvé bude exkluzivně k dostání na festivalu Hip Hop Kemp, kde budeme mít náš vlastní Ty Nikdy stánek. O tom přineseme bližší informace před samotným Kempem. Před vydáním Fatteovy desky, která bude obsahovat 16 skladeb, ještě taky zveřejníme další singl, videoklip, tracklist a představíme zmíněný booklet. 

Na závěr ještě upozorníme uživatele Twitteru, aby pro novinky kolem desky sledovali hashtag #fattenomore

Teď už si tedy ale vychutnej aktuální singl Taste of DJ Fatte. Dobrou chuť.