TNKDLBL
SLEEVES peppermint

TNKDLBL
Snapback camo

TNKDLBL
Snapback bordo

MATYS
Mixdown Mixtape vol. 1

DE ZRECHTS
Cesta

PAULIE GARAND
NIRVANA

Paulie Garand
Harant

Matys
Čísla EP

DJ Zerwox namíchal mixtape pro Ty Nikdy

Zerwox je DJ. Jan Kloss je designér. Zerwox pro nás namíchal skvělý abstraktní mix You Never plný skladeb, které rozhodně nehraje tvoje oblíbené rádio. Jan Kloss k tomuto mixtapeu udělal ještě lepší, ručně zpracovaný, obal. A teď to nejlepší - You Never je v omezeném počtu 123 kusů zdarma k dostání na našem eshopu při nákupu nad 1000 Kč. Při větším nákupu si tedy můžeš rozšířit hudební rozhled a ještě se potěšit originálním bookletem.

Některé z Honzových dřívějších počinů už pravděpodobně znáte. V minulosti s námi totiž spolupracoval například na obalech k deskám Nohama na zemi, Dočasně nedostupní, nebo Label. Obalem k You Never mixu pak opět dokázal, že patří k současné české designérské špičce. Samotný mix obsahuje skladby od umělců jako Kraddy, Prefuse 73, Cage, These New Puritans a další. Pokud tedy o originální kopii You Never máte zájem, nabíhejte na Ty Nikdy Shop.

A jedno skandální odhalení na závěr - Zerwox a Jan Kloss jsou samozřejmě jedna osoba. Jeho bohaté portfolio můžete sledovat na tomto webu.