PLOU, IDEA, MATYS
DROPBOX vinyl

TNKDLBL
Snapback TNKDLBL red

TNKDLBL
Snapback TNKDLBL blue

TNKDLBL
Snapback TNKDLBL black

TNKDLBL
KOMPLET černé

TNKDLBL
KOMPLET černá

TNKDLBL
Peněženka

Rest
RESTART

FNTM posílá své Gameplay EP zdarma ke stažení

Ty Nikdy Label není sestavený pouze z rapperů a většina fans určitě ví, že součástí této smečky je i řada nadaných producentů. A právě jeden z nich, vystupující pod záhadným jménem FNTM, vydal své instrumentální EP. To dostalo název Gameplay a my ti ho nabízíme kompletně zdarma ke stažení s tím, že jako bonus přikládáme i první videoklip.


EP obsahuje celkem 6 skladeb, které jsou zvukově mírně odlišné od předchozí Fantomovy produkce a vymykají se tak i celkovému Ty Nikdy zvuku. Gameplay nabízí zvukové kulisy odrážející v sobě vlivy stylů jako hip hop, grime, dubstep a dalších. „Nejde mi o nějakou trendovost, nebo náhlou změnu stylu. Kdo mě zná tak ví, že například grime a celkově UK bass music poslouchám a cením už x let od doby, kdy tady tento styl nebyl vůbec v takovém povědomí, jako je tomu teď. Baví mě kombinovat žánry, přetvářet je a sestavovat z nich svoje vlastní produkty.“ dodává producent.

Spolu s Gameplay EP, které naleznete zdarma ke stažení na Ty Nikdy Bandcamp profilu či FNTM Soundcloudu, byl zveřejněn i videoklip na skladbu Can’t Believe. O ten se postarali Jakub Žídek a Ivan Baďura z party Nopromo. Jak navíc prozradil autor desky, v přípravě jsou i další videoklipy.

Fyzickou kopii je možno získat zdarma k objednávkám z Ty Nikdy eshopu nebo po kontaktování na emailu fntmbeats@gmail.com. Doprovodné fotografie a celkový cover art je výsledkem práce Ivo „Šmejdy“ RepčíkaDark Hand. Zvukový mix & mastering pak pochází od TomaGargle & Expel.

Pokud navíc máte zájem o Fantomův DJ set, kontakt pro booking je již zmíněný email fntmbeats@gmail.com.

#gameplayep