PLOU, IDEA, MATYS
DROPBOX vinyl

TNKDLBL
Snapback TNKDLBL red

TNKDLBL
Snapback TNKDLBL blue

TNKDLBL
Snapback TNKDLBL black

TNKDLBL
KOMPLET černé

TNKDLBL
KOMPLET černá

TNKDLBL
Peněženka

Rest
RESTART

Idea jde ve svém novém singlu Pod zem

Každý kdo zná Ty Nikdy, by měl vědět, kdo je to Idea. Zakladatel a hlava vydavatelství a zároveň jeho člen. Ať už sám, nebo jako polovina kapely IdeaFatte stihnul během šesti let vydat čtyři studiová alba, dva mixtapy, podílet se na desce Label a ve volných chvílích nahrát hromadu slok pro různé spřátelené projekty a kapely. Po tom všem je konečně čas na oficiální sólo desku, ze které nyní přinášíme první singl.

Ten nese název Pod zem a tematicky vystihuje sled aktuálních myšlenek, které Idea jednu po druhé rozebírá. Nervózní skladba, kterou produkčně zaštítil DJ Fatte, nastiňuje celkovou atmosféru sólo desky.  Ta se bude jmenovat Daleko blíž a její koncept jsme pomalu začali odhalovat v přiložených promo videích.

Idea se k samotné desce vyjadřuje takto: „Tak konečně. Jsem rád, že jsem desku "Daleko blíž" začal vůbec točit. Upřímně mě sere situace, jaká v cz/sk hip hap rapu je. Díky tomu je možná moje nová deska něco jako miniprotest. Nezajímá mě 10 sponzorů, nezajímá mě swag, nezajímá mě bodání pér do zad, jsou mi u prdele YouTube views. Nesedím na prdeli z featuringů. Nikdy jsem nenosil sluneční brýle, když byla tma. A spoustu věcí cítím stejně jako vy, takže proto vznikla moje deska "Daleko blíž". První singl je temnější věc "Pod zem", kterou produkoval DJ Fatte a je taková, jaká bude moje celá deska. Užijte si ji.“

Deska Daleko blíž tak bude další, která nás v blízké budoucnosti čeká pod hlavičkou Ty Nikdy. Svoje sólo desky u nás do konce roku vydají taky Paulie Garand, DJ Fatte, MC Gey & DJ Fatte a pokud se věci hnou správným směrem, tak i Rest. O všem přineseme včas bližší informace.

Teď už tedy poslouchej singl Pod zem, sleduj první dvě zveřejněné promovidea a pokud funguješ na Twitteru, tak pro nejnovější info kolem desky kontroluj hashtag #dalekobliz