TNKDLBL
BLESK šedá

TNKDLBL
STROM bordová

TNKDLBL
BLESK bílé

TNKDLBL
STROM černé

TNKDLBL
Snapback černý

PAULIE GARAND
NIRVANA

MC GEY
TRIKO VOD HOVEN bílé

IF
STOP PLAY černá

Idea má první klip z chystané desky. Sleduj Bezvětří.

Idea, zakladatel a hlava vydavatelství Ty Nikdy, ohlásil na podzim 2012 vydání svojí sólo desky, která ponese název Daleko blíž. Ta se, po prvním zveřejněném singlu Pod zem, opět o něco přiblížila a před vámi je tak teď i první videoklip z desky na skladbu s názvem Bezvětří.

Bezvětří, které neobvyklým beatem opatřil Inphy, opět o něco více poodkrývá koncept a tematické zaměření alba. To bude, po čtyřech vydaných albech s domovskou kapelou IdeaFatte, dle Ideových slov nejvíce osobní a melancholické za celou dosavadní kariéru. Daleko blíž tak pravděpodobně nebude bořit stropy v klubech, zato bude jako stvořené pro důkladný a pozorný domácí poslech.

Video se natáčelo před několika týdny na atletickém stadionu ve Zlíně a o jeho vznik se zasloužili pánové se skupiny Dark Hand, konkrétně Šmejdy a Filip Knoll. Před samotným vydáním desky, které je stanoveno na tento podzim, se můžete ještě těšit na zveřejnění třetího singlu a po vydání samozřejmě na další videoklipy. Teď už si ale užijte Bezvětří.