TNKDLBL
Hatergraff žlutá

TNKDLBL
Hatergraff fialová

TNKDLBL
Hatergraff šedá

TNKDLBL
TNKDLBL olivová

TNKDLBL
LABEL černá

TNKDLBL
LABEL černé

DJ Fatte
Fade In hoodie

DJ Fatte
Fade In triko

Idea spojil síly se Zdenkou P. a Champion Sound

Deska Daleko blíž, kterou připravuje šéf Ty Nikdy Labelu Idea, se přiblížila takřka na dosah ruky. Z této desky jsme vám prozatím představili dva singly a jeden videoklip – Pod zem, Uhasit oheň a Bezvětří. Teď je ale čas na předposlední díl skládačky, která bude dokončena už 12. listopadu vydáním samotné desky. A o co tedy jde? Trochu neobvykle vám dáváme možnost nahlédnout do zkušebny, kde Idea, spolu se Zdenkou Prednou a kapelou Champion Sound, nahrál živou verzi dvou skladeb z alba.

Celá záležitost vznikla spontánně v době, kdy Radimo z Champion Sound (aka Prago Union Livě Band) nahrával dechové nástroje do skladby Poslední, která se objeví na připravované desce. Idea se zastavil v Champion zkušebně a sebou přivedl i zpěvačku Zdenku Prednou, která svými vokály a několika refrény tuto desku obohatí. Ze společné odpolední seance nakonec vznikla živá verze skladby Uhasit oheň, kterou už můžete znát jako singl, a pravděpodobně nejosobnější skladby Ideovy kariéry s názvem Adam.


Toto raritní video, o jehož vznik se zasloužil Šmejdy a Brovar81, berte jako extra materiál a dárek pro fanoušky, který má za úkol zkrátit poslední dny čekání na desku. Ta vyjde pod Ty Nikdy 12. listopadu s tím, že na eshopu je už teď možné si desku předobjednat. A to buď zvlášť, nebo ve speciálním balíčku spolu s trikem s motivem desky Daleko blíž.

Doufáme tedy, že vás video potěší tak, jako nás. Dokázali byste si tuto kombinaci rappera, zpěvačky a kapely představit na jednom pódiu?