TNKDLBL
Hatergraff žlutá

TNKDLBL
Hatergraff fialová

TNKDLBL
Hatergraff šedá

TNKDLBL
TNKDLBL olivová

TNKDLBL
LABEL černá

TNKDLBL
LABEL černé

DJ Fatte
Fade In hoodie

DJ Fatte
Fade In triko

IF PO RAPU PŘINÁŠÍ REP.

IF tu jsou léta. Tak dlouhý jako by tu byli furt. Posouvaj se, ale zůstávaj věrný svýmu. Přesto je to najednou jinak. Sedlo to. Klaplo to. Pochyby jsou pryč. Maj to. Maj důkaz. Taková cesta, kterou člověk chodí tak dlouho poslepu, až se s jistotou ztratí. Na cestě ke kořenům kmenu IF našli Rap Stahuj Rep zdarma!

Přitom už zkusili všechno. Zkusili CD. Zkusili vinyl. Zkusili album. Zkusili mixtape. Zkusili singl. Klip, label, šňůru, merch… A po všech těch zářezech a letech jako by se to všechno potkalo a v jeden moment protlo. Po čtyřech letech, kdy dělali radost hlavně ostatním, udělali v létě 2015 zase jednou IF radost sami sobě a vydali nové album. Rap. Líbilo se. Vyprodalo se. Děkujeme, přiděláváme. V půlce února přibyl CéDéčku větší brácha - vinyl s parádním obalem. Stovky z vás chytá na štrýtu frajeřinu v merchi s nápisem Rap. Venku jsou 4 klipy. Za sebou úspěšné Rap turné. Rap nafasoval nominaci na Anděla v kategorii Hip-Hop…

Co víc? Dárek? Máte ho mít. 1.3. vychází Rep. Free download EP, e-nosič, který vychází ze zvuku desky Rap, ale je už zase kousek jinde. 

"Vlastně nás nenapadlo jít ze studia pryč, pracujem konstantně, práce a výsledek Rapu nás nakopl k tomu se nevzdálit."


IF jsou zase zpátky.