TNKDLBL
LABEL černá

TNKDLBL
LABEL oranžová

TNKDLBL
LABEL oranžové

TNKDLBL
LABEL černé

TNKDLBL
TNKDLBL olivová

TNKDLBL
SLEEVES peppermint

TNKDLBL
COLLEGE hnědé

TNKDLBL
CARTOON špinavé modré

KOTVIM TAM, KDE MÁM.

“Kotvim tam, kde mám” je dokument o celé La Familii, kompletní smečce bláznů, která se pohybuje kolem Paulieho Garanda. Ve většině případů se za objektiv staví právě on sám, tentokrát tuto pozici přenechal mládíkům z jižních Čech, studentům z filmové školy v Písku. 


Dokument je sondou do každodenního Garandova života, vezme vás na místa, kde vzniká nápad a vzápětí probíhá i samotná realizace. Takže budete moct nahlédnout i do jeho nahrávacího studia a do backstage klubů. Slovo bude mít i Garand Brand, jeho vášeň pro módu. Dokument “Kotvim tam, kde mám” je zrcadlem a možná mnohým z vás změní pohled na samotného Paulieho. Hlavní roli hraje pracovitost, přístup a vytrvalost. 

"Jelikož Paulieho již delší dobu poslouchám a vždycky mi připadal jako velice zajímavý a ojedinělý nejen jako interpret, ale i jako člověk, rozhodl jsem se ho oslovit s nabídkou natočení dokumentu o jeho osobě, kde jsem ho chtěl ukázat lidem, jaký je ve svém soukromí a jaký je před veřejností. K mému velkému překvapení celkem rychle souhlasil, že nějakým "neznámým studentíkům" z filmové školy dá šanci a to dokonce bez nějakých velkých výtek.Ovšem jak později přiznal, po prvním natáčecím dnu nám moc nevěřil a začal z toho sám být nervózní. Žádný materiál ani brzký sestřih jsme mu neukazovali, až skoro finální verzi samotného filmu. Když jsme mu tu verzi poslali, a na telefonu jsem viděl, že volá Paulie, svíralo se mi až hrdlo ze strachu, co řekne, naštěstí hodnocení bylo kladné a Paulie byl velice spokojený a díky tomu, se tato naše skoro půl roční snaha vytvořit film o Pauliem může dostat i mezi fanoušky. Ještě jednou bych chtěl Pauliemu poděkovat, za tu příležitost, že se nám nevysmál, a snad jsme jeho obavy rozptýlili a ukázali mu, že ten čas kterej sám do toho dokumentu vložil, jsme dokázali, zužitkovat nejlépe jak to šlo." Řekl Jakub Spousta, režisér a hlava dokumentu.