TNKDLBL
Snapback černý

TNKDLBL
Snapback šedý / červený

TNKDLBL
Snapback bordo

TNKDLBL
Snapback tmavě šedý / černý

PAULIE GARAND
NIRVANA

MC GEY
TRIKO VOD HOVEN bílé

IF
STOP PLAY černá

IF
STOP PLAY černé

L.B.C. JAKO POSLEDNÍ ZÁŘEZ BOOMERANGU.

Co je po dlouhých cestách větší odměnou, než se vrátit domů? Nic. Liberecká dvojice se vrací s posledním klipem “L.B.C.” nazpět do Liberce. Trackem i klipem. Znamená to ukončení kapitoly s názvem “Boomerang”, desky, která vyšla v listopadu 2015. Předcházely jí klipy, po jejím vydání následovaly další klipy, velká a v podstatě nekonečná tour po českých klubech. Celou tvorbu Garanda provází neskutečná energie a neutichající vášeň tvořit. 


Jelikož jsou pro Paulieho po muzice největší symboly rodného města Ještěd a hřiště FC Slovanu Liberec, vydali se společně s životním parťákem Zdendou Sopůškem přímo na místa činu. V klipu na vás budou promlouvat záběry z neskutečné stavby a liberecké dominanty vysílače. Garand se s partou vydal i na stadion Slovanu, zážitek. Refrén obohatil LBC rodák Jakub Děkan a beat opět dodal Kenny Rough. To už tady bylo třeba v hitu “Pavučina lží”, která byla spíše kritikou, “L.B.C.” je oslavou. 

Ikdyž klip v dnešních dnech působí zvláštně, hlavně kvůli sněhu, natáčel se před měsícem a sníh a chlad skvěle dokresluje atmosféru tracku.


“Boomerang” je tedy uzavřen po stránce videí, kluci jedou nonstop koncerty, čekají je letní festivaly a na podzim zase pár překvapení. Co je ale důležitou informací, že konec kapitoly znamená začátek nové. A tou novou je videosingl, připravovaný na prázdniny. Takže už za chvíli se zase PGxKR ozvou.