TNKDLBL
COLLEGE šedé

TNKDLBL
Hatergraff gold

MATYS
Mixdown Mixtape vol. 1

PAULIE GARAND
NIRVANA

Michajlov
Ronin

Paulie Garand
Harant

Matys
Čísla EP

IF
STOP PLAY kazeta

Paulie Garand a DJ Fatte mají venku nové desky

Jak už jste na našem webu mohli díky singlům a videoklipům Pavučina lžíRetard, Du s větrem, V cizích rolích, Edison's Odyssey a Taste of DJ Fatte několikrát zaregistrovat, Paulie Garand a DJ Fatte před nedávnem dokončili svoje nové desky s názvy V hlavní roli a Fatte No More. Vydání bylo stanoveno na 16. 8. 2012, což byl zároveň první den festivalu Hip Hop Kemp, kde byly obě dvě desky poprvé exkluzivně k dostání.

Pokud si nás nepotkal na Kempu a o Paulieho a Fatteovo album máš zájem, tak sleduj náš eshop, kde jsou obě desky ke koupi buď zvlášť, nebo ve speciálním doublepacku za zvýhodněnou cenu. Na shopu najdeš taky novou kolekci triček, mikin a snapbacks, takže pokud nevíš co s penězi, můžeme ti od nich pomoct. 

Stejně jako u desky Špinavý poet jsme se navíc rozhodli obě dvě alba zveřejnit zdarma k poslechu na náš Ty Nikdy Youtube kanál a na Ty Nikdy Bandcamp profil - zde si navíc můžeš všechny naše alba digitálně koupit. Ideální v případě, že nepotřebuješ mít CD na poličce, ale přesto nás chceš podpořit.

Sleduj tedy desky a těš se na dvě chystané podzimní turné - Paulie Garand/MC Gey/Kenny Rough/DJ Fatte a Idea/Rest/DJ AKA. Bližší info včetně všech zastávek přineseme během pár dnů.