TNKDLBL
KOMPLET černé

TNKDLBL
KOMPLET černá

TNKDLBL
Snapback 3D burgundy

TNKDLBL
Snapback 3D black

TNKDLBL
Peněženka

Rest
RESTART

DJ Fatte
Fade In LP

DJ Fatte
Fade In CD

Paulie Garand dokumentuje V hlavní roli Tour

Paulie Garand & Kenny Rough jsou aktuálně na turné k novému albu Molo, které odstartovalo minulý víkend a potrvá až do května. Pokud stále nevíte, zda na některý z nadcházejících koncertů v rámci tour vyrazit, možná vám v rozhodování pomůže následující videoreport z předchozího turné. To se vztahovalo k albu V hlavní roli a trojice Paulie Garand, Kenny Rough a Jakub Děkan na něm na podzim 2013 navštívili 14 českých a slovenských měst.


Celé turné zaznamenala filmařská skupina Burg Production, která funguje ve složení Filip Jäschke a Jan Dolejší s tím, že Burg Production spolu s Pauliem stojí také za režií celého díla. Několik doplňujících záběrů navíc dodali Ivo Repčík aka Šmejdy a Michael Reindl. Střih si pak vzal na starosti Jan Dolejší. Dokument vznikl za podpory jak Ty Nikdy Records, tak Snapbacks.cz a libereckého Golf Baru. Posledním a zároveň nejsilnějším partnerem turné byli všichni fanoušci, kteří nás na koncertech podpořili a bez kterých by tento krátký dokument nikdy nevznikl.

Vám už teď tedy nic nebrání v nasátí atmosféry, která celou tour provázela a která se bude opakovat i na právě probíhající Molo Tour 2014. Nové album Paulie Garand & Kenny Rough – Molo je právě v prodeji u Ty Nikdy Records.

Koupit Molo  na CD.

Koupit Molo digitálně.


Paulie Garand & Kenny Rough – Molo Tour 2014

19.3. Plzeň – Anděl Music Bar

21.3. Praha – Rock Café

22.3. Bratislava – Nu Spirit

28.3. Kutná Hora – Planet Music Club

4.4. Ostrava – Barrák

5.4. Brno – Melodka

14.4. Kladno – Poldofka

16.4. Zlín – Busfest

18.4. Liberec – Golf Bar

24.4. Olomouc – S-cube

26.4. Hracholusky – Kulturní dům

3.5. Kolín