TNKDLBL
BLESK šedá

TNKDLBL
STROM bordová

TNKDLBL
BLESK bílé

TNKDLBL
STROM černé

TNKDLBL
Snapback černý

PAULIE GARAND
NIRVANA

MC GEY
TRIKO VOD HOVEN bílé

IF
STOP PLAY černá

Paulie má venku druhý singl z chystané desky

Jeden z koňů stáje Ty Nikdy se opět připomíná se svojí chystanou deskou. Po prvním videosinglu V cizích rolích teď přichází řada na singl druhý. Ten nese název Du s větrem a kromě Paulieho v něm hostuje labelový Keptn Rolgram - Rest. Produkci má pak na svědomí mladý liberecký talent ODD.

Zatímco první singl V cizích rolích sázel na úderný beat a přímočaré rýmy, singl druhý představuje Paulieho Garanda v zamyšlenější a lyričtější poloze, která mírně připomíná styl kapely BPM. Stejně jako na předchozím albu Harant proto můžete očekávat pestrost jak tematickou, tak hudební. Samotná deska, která vyjde už 16. srpna, tedy v první den festivalu Hip Hop Kemp, ponese název V hlavní roli. Tento název jen podtrhuje koncept desky, jejíž součástí bude spoustu odkazů na filmy, které Paulieho ovlivňovaly a pořád ovlivňují.

A pokud bude na desce v hlavní roli právě Paulie, tak v těch vedlejších se objeví Idea, Rest, Lyrik, Lipo, Kato, Erika Fečová a Karolína Baranová s tím, že pár hostů je pořád v řešení. Producenty už jsme zveřejnili minule, ale pro připomenutí – hudební složku obstarají Fatte, Inphy, Kenny Rough, DtonateSmart, Peko, ODD a taky samotný Paulie Garand.


V jakém stádiu tvorby se album V hlavní roli nachází, objasňuje v několika větách právě jeho autor: „Deska je momentálně v míchací fázi, kdy s Kennym ladíme zvuk a čekáme na sloky od hostů, než přijde poslední fáze mastrování u nás v zahradním felltánu. Příští tejden točíme klip na třetí singl s příznačnym názvem Retard, fotíme booklet a kompletujeme. Těšim se na výsledek a na reakce.“

Na závěr ještě dodáme, že cover k singlu má na starosti náš kamarád Jakub Žídek aka No Promo a alternativní cover dodal sympaťák MC Gey. A pokud jedeš Twitter, tak pro nejnovější informace kolem desky sleduj hashtag #vhlavniroli

Pro rekapitulaci: Paulie Garand – V hlavní roli / vychází 16. srpna 2012 pod Ty Nikdy. Teď už tedy užívej singl a dojmy zanech v diskuzi pod článkem.