TNKDLBL
KOMPLET černé

TNKDLBL
KOMPLET černá

TNKDLBL
Snapback 3D burgundy

TNKDLBL
Snapback 3D black

TNKDLBL
Peněženka

Rest
RESTART

DJ Fatte
Fade In LP

DJ Fatte
Fade In CD

Paulie Garand ohlašuje V hlavní roli Tour

Minulý týden jsme při zveřejnění novinky Kotvim načali téma připravované V hlavní roli Tour 2013, které se bude účastnit trojice Paulie Garand, Kenny Rough a Jakub Děkan. Týden od premiéry klipu je tedy na čase dodržet slovo a zveřejnit veškeré důležité informace o turné. Nemá smysl nic protahovat, pojďme na to.


V hlavní roli Tour 2013 v podstatě uzavírá období spjaté se stejnojmennou deskou a pomalu připravuje půdu pro nadcházející počiny. Paulie za necelý rok, co je deska V hlavní roli dostupná, objel řadu koncertů ať už sólo, nebo se svým domovským labelem. Deska během tohoto období dozrála a díky hitům jako Pavučina lží, Retard a dalším se nesmazatelně zapsala do paměti dlouhého zástupu fanoušků. 

Během chystané tour doplní na čtrnácti zastávkách libereckého Haranta jeho kolegové - vokalista Jakub Děkan aka Děkys a producent Kenny Rough. Celou tour budou také doprovázet filmaři z BURG Production, kteří z nasbíraného materiálu připraví koncertní DVD. Jako bonus bude navíc na všech koncertech k prodeji speciální tour merchandise a samozřejmě Paulieho desky.

Paulie Garand však kromě plánování turné neprožívá letní pracovní kolaps. Naopak totiž usilovně pracuje na nové desce, kterou mu kompletně odprodukuje zmíněný Kenny Rough. Na koncertech v rámci tour tak budou určitě ke slyšení nové skladby včetně úvodního singlu Kotvim.

Nezapomeňte tedy - Paulie Garand, Kenny Rough & Jakub Děkan - V hlavní roli tour. Na podzim 2013 ve vašich klubech.

06.09. Frýdek Místek – Stoun

07.09. Olomouc – S-Cube

13.09. Děčín – Club

14.09. Ostrov u Karlových Varů – Družba

19.09. Plzeň – Anděl Music Bar

21.09. Chomutov – Open Air

27.09. Nový Jičín – Koruna

28.09. Praha – Chapeau Rouge

04.10. Bohumín – Sodovkárna

05.10. Velké Meziříčí – Kulturní dům

11.10. Bratislava – Nu Spirit

12.10. Trenčín – Piano

18.10. Liberec – Golf Bar

19.10. České Budějovice – Lucerna