TNKDLBL
KOMPLET černé

TNKDLBL
KOMPLET černá

TNKDLBL
Snapback 3D burgundy

TNKDLBL
Snapback 3D black

TNKDLBL
Peněženka

Rest
RESTART

DJ Fatte
Fade In LP

DJ Fatte
Fade In CD

Paulie Garand se hlásí se zfilmovaným Kevinem

Od vydání druhé Paulieho sólo desky pod Ty Nikdy s názvem V hlavní roli už uběhlo více než půl roku, to však nic nemění na tom, že album je stále aktuální. Fakt, že Paulie miluje kromě muziky i filmovou a videotvorbu všeho druhu není taky žádnou novinkou a tak pravděpodobně nikoho nepřekvapí informace, že nyní přinášíme již pátý videoklip ze zmíněné desky. Tentokrát se video zpracování dočkala úvodní skladba s názvem Kevin, která je oslavnou hymnou všech „béčkových“ filmů, které doprovázely Paulieho dětství. 

"Jako malej kreativní harant si člověk projde hodně obdobíma, zálibama, a někde se sem tam sekne. Dnešní caparti se ve většině případů sekaj u Facebooku, mozkový buňky odumíraj, tělo kyne a v pokoji je tuna smradu. Já se mimo jinejch věcí sekal s kámošema v gauči a sledoval Béčkový bijáky. Strašně nás to bavilo a myslim, že sme v naší věkový kategorii nebyli sami. Fenomén akčních béčkovejch filmů z 90.let byl boží a tohle je napůl recesivní a napůl béčkárny oslavující klip, kde se objevujou odkazy a hlášky i na jiný filmy a to jak v obraze, tak ve zvuku. Bicáky nenarostly, takže zůstávám pomyslnym Kevinem, co hledá zásadní nostalgický momenty a snaží se je přetavit do tvorby." Řekl o novém videoklipu autor skladby.


S tou mu na desce vypomohla Erika Fečová, která dodala doprovodné vokály. Beat pak připravil slovenský talent Peko. Co se týče samotného videoklipu, o jeho vizuální podobu se postarali pánové z Burg Production, kteří stojí například i za videoklipem na skladbu Retard pocházející z téže desky. Jak už navíc bývá zvykem, postprodukci a střih si vzal na starosti sám Paulie Garand.

Věříme, že Paulie není jediný, kdo strávil mládí u videa a že velká část fanoušků dokáže v textu najít taky sebe sama. Teď už ale zatáhněte žaluzie, připravte popcorn a užívejte nový videoklip.