TNKDLBL
Hatergraff žlutá

TNKDLBL
Hatergraff fialová

TNKDLBL
Hatergraff šedá

TNKDLBL
TNKDLBL olivová

TNKDLBL
LABEL černá

TNKDLBL
LABEL černé

DJ Fatte
Fade In hoodie

DJ Fatte
Fade In triko

Paulie přináší třetí klip z jeho desky V hlavní roli

Paulie Garand je momentálně nejvíce aktivní člen Ty Nikdy. Víkendovou zábavu mu zajišťuje právě probíhající Čundr Country Tour, na které představuje svojí měsíc a půl starou desku V hlavní roli. Z té doposud vypustil dva videoklipy -  V cizích rolích a Retard. A k těmto dvěma se momentálně přidává i video třetí, které tentokrát doprovází skladbu s názvem Klid.

Jak uvedl Paulie: "Klid je můj nejoblíbenější track z desky a proto další volba na klip po singlech padla právě na něj." Po epileptickém videu V hlavní roli a divokém Retardovi tak video na skladbu Klid přináší opět trochu jinou, tentokrát mírně podzimní, atmosféru. Klip i skladba, kterou produkoval Smart ze slovenských Gramo Rokkaz, tak sedí k momentálnímu venkovnímu počasí, které dává jasně najevo, že léto, včetně všech jeho letních hitů, už je nenávratně pryč.

Videoklip se natáčel v Liberci a okolí a o jeho vznik se zasloužil samotný Paulie Garand ve spolupráci se Sentral Production, kteří mají na svědomí například klipy jako IdeaFatte – Doma, nebo Hood z předchozí Paulieho desky Harant.

Jak bylo uvedeno výše – Paulie kromě natáčení videoklipů tráví svůj čas na Čundr Country Tour, kde ho při show doprovází Jakub Děkan a Kenny Rough. Součástí Čundr Country party je taky MC Gey & DJ Fatte, kteří se vracejí ke Geyově albu Imaginarium a Fatte zároveň předvádí speciální show ke svojí desce Fatte No More, která vyšla ve stejný den jako Paulieho V hlavní roli. Obě tyto desky jsou pořád k dostání za zvýhodněnou cenu ve speciálním doublepacku na našem eshopu. Kdo tedy pořád nemá svojí kopii, může využít této akce.

Všem fanouškům ale teď přejeme příjemnou zábavu a doufáme, že se uvidíme na koncertech.