TNKDLBL
KOMPLET černé

TNKDLBL
KOMPLET černá

TNKDLBL
Snapback 3D burgundy

TNKDLBL
Snapback 3D black

TNKDLBL
Peněženka

Rest
RESTART

DJ Fatte
Fade In LP

DJ Fatte
Fade In CD

Rest je Sklerotik. Poslouchej nový singl.

Majitel největších plic planety Rest, který spolu s DJ Fattem před více než dvěma lety vydal veleúspěšnou desku Premiéra, se hlásí s novým materiálem. Tím je skladba s názvem Sklerotik, která je zároveň už druhým singlem z chystané desky. Na té se momentálně dnem i nocí aktivně pracuje a vše prozatím nasvědčuje tomu, že světlo světa spatří na přelomu září a října 2013.

Už první singl Blázen naznačil, kterou cestou se u druhé desky Resta s DJ Fattem půjde a aktuální skladba Sklerotik vše jen potvrzuje. Není se vůbec třeba obávat odklonění od stylu, díky kterému si tito trueschool pionýři získali srdce tisíců fanoušků v Čechách i na Slovensku. Ryzí boombap zvuk, který šlape jako nikdy předtím si i dnes v aktuální záplavě trendů pořád dokáže najít svoje místo na slunci.


Samotná deska je v současné době ve stádiu nahrávání a postprodukce, podle posledních zpráv je ve studiu Rooftop u Ondry Žatkuliaka nahraná zhruba polovina materiálu. Druhá polovina se doladí během letních prázdnin tak, aby v září, nejpozději v říjnu, už mohla putovat do vašich aut, iPodů a podobně. Před vydáním se pak můžete těšit ještě na jeden singl, videoklip a hlavně na postupné zveřejňování všech detailů.

Teď už ale užívejte Sklerotika a nezapomeňte, nová deska Rest & DJ Fatte už za několik měsíců.