TNKDLBL
BLESK šedá

TNKDLBL
STROM bordová

TNKDLBL
BLESK bílé

TNKDLBL
STROM černé

TNKDLBL
Snapback černý

PAULIE GARAND
NIRVANA

MC GEY
TRIKO VOD HOVEN bílé

IF
STOP PLAY černá

Rest je Sklerotik. Poslouchej nový singl.

Majitel největších plic planety Rest, který spolu s DJ Fattem před více než dvěma lety vydal veleúspěšnou desku Premiéra, se hlásí s novým materiálem. Tím je skladba s názvem Sklerotik, která je zároveň už druhým singlem z chystané desky. Na té se momentálně dnem i nocí aktivně pracuje a vše prozatím nasvědčuje tomu, že světlo světa spatří na přelomu září a října 2013.

Už první singl Blázen naznačil, kterou cestou se u druhé desky Resta s DJ Fattem půjde a aktuální skladba Sklerotik vše jen potvrzuje. Není se vůbec třeba obávat odklonění od stylu, díky kterému si tito trueschool pionýři získali srdce tisíců fanoušků v Čechách i na Slovensku. Ryzí boombap zvuk, který šlape jako nikdy předtím si i dnes v aktuální záplavě trendů pořád dokáže najít svoje místo na slunci.


Samotná deska je v současné době ve stádiu nahrávání a postprodukce, podle posledních zpráv je ve studiu Rooftop u Ondry Žatkuliaka nahraná zhruba polovina materiálu. Druhá polovina se doladí během letních prázdnin tak, aby v září, nejpozději v říjnu, už mohla putovat do vašich aut, iPodů a podobně. Před vydáním se pak můžete těšit ještě na jeden singl, videoklip a hlavně na postupné zveřejňování všech detailů.

Teď už ale užívejte Sklerotika a nezapomeňte, nová deska Rest & DJ Fatte už za několik měsíců.