TNKDLBL
Snapback černý

TNKDLBL
Snapback šedý / červený

TNKDLBL
Snapback bordo

TNKDLBL
Snapback tmavě šedý / černý

PAULIE GARAND
NIRVANA

MC GEY
TRIKO VOD HOVEN bílé

IF
STOP PLAY černá

IF
STOP PLAY černé

Ty Nikdy a oficiální Praha X Bratislava Video

Před několika týdny se v Praze a Bratislavě uskutečnily dva koncerty, na kterých mohli naši českoslovenští fans po dlouhé době vidět na pódiu kompletní rapující Ty Nikdy tým. Konkrétně se na stage vystřídali Rest, Paulie Garand, Idea, Boy Wonder, MC Gey a k tomu DJ Fatte, DJ AKA a Kenny Rough. Pražský klub Rock Café se nám podařilo vyprodat a Nu Spirit v Bratislavě neměl rozhodně od vyprodání daleko. My ti teď navíc  z obou koncertů přinášíme oficiální after video.


Foto: Peter Duchoň

Do Prahy a Bratislavy se ale podíváme zanedlouho znovu. V Praze opět proběhne Rock Café, kde 27.6. pokřtí Paulie Garand & Kenny Rough svojí desku Molo. Křest proběhne navíc za účasti speciálních hostů, kteří se na albu podíleli. Bratislava se 25.4. může pro změnu těšit na pokračování série Ty Nikdy BeatDown, kterou připravujeme v místním klubu Dole. Zde pro vás tentokrát chystáme Beat battle, kterého se zúčastní producenti DJ Fatte, Inphy a FNTM. Pokud se ti zamlouvají instrumentální beaty všech možných příchutí, rozhodně by si neměl vynechat.

Bližší info k jednotlivým koncertům najdeš na FB eventech zde:


Veškeré další TNKD shows najdeš klasicky v sekci Koncerty. Teď už ale sleduj oficiální Ty Nikdy Label Show after video, o které se postarali Ovar Maryško a Suledsgn.