Rest
RESTART

TNKDLBL
CHESS světle šedá

TNKDLBL
CHESS modrá

TNKDLBL
CHESS černé

TNKDLBL
CHESS žluté

TNKDLBL
Hatergraff žlutá

TNKDLBL
Hatergraff šedá

TNKDLBL
TNKDLBL olivová

TNKD bude mít dalšího člena. Zajímá tě kdo to bude?

Pár dnů zpátky jsme na naši Facebook stránku a Twitter vypustili informaci, že 24. 12. přivítáme v Ty Nikdy nového člena. Kolem této události se rozvířila docela zajímavá diskuze, ve které jste tipovali o koho by asi tak mohlo jít. My nyní přinášíme další vodítko.

Návrhů padla spousta. Tipovali jste rappery, producenty, DJe, Čechy, Slováky, cizince a spoustu dalších. Někteří logicky vycházeli z toho, kdo s labelem v minulosti spolupracoval, nebo kdo se mu stylově přibližuje. Další spíše ironicky poukazovali na lidi, které si pod Ty Nikdy pravděpodobně nedokáže nikdo představit. Poslední skupina pak byla skeptická a tvrdila, že se jedná o fake a že oznámíme nesmysl typu "MC Ježíšek" a podobně. Ujišťujeme tě, že nic podobného se nestane a že celá věc s novým členem není jen snaha o umělé zvednutí zájmu.

24. 12. se pod Ty Nikdy opravdu přidá nový člen.

Většina z vás je pravděpodobně napjatá o koho půjde. My vás rádi ještě pár dnů potrápíme a jediná informace, kterou jsme ochotní teď zveřejnit je ta, že jméno nového člena už se v diskuzi na sociálních sítích objevilo - to však pouze jednou! Tento fakt nás ohromně těší. Alespoň to pro vás bude překvapení. 

Do 24. 12. tedy můžete tipovat dál. Prostor máte v diskuzi.