TNKDLBL
KOMPLET černé

TNKDLBL
KOMPLET černá

TNKDLBL
Peněženka

Rest
RESTART

DJ Fatte
Fade In LP

DJ Fatte
Fade In CD

TNKDLBL
CHESS světle šedá

TNKDLBL
CHESS modrá

Ty Nikdy na Hip Hop Kempu. Sleduj info.

Pozítří oficiálně startuje 11. ročník festivalu Hip Hop Kemp, na který už jsme vás několikrát upozorňovali v souvislosti s vydáním nových desek Paulie Garand - V hlavní roli DJ Fatte - Fatte No More. Stejně jako v minulých letech budeme na Kempu letos vystupovat a podruhé taky přineseme specialitu v podobě Ty Nikdy stánku.

Ti z vás, kteří náš stánek loni navštívili už vědí, co zhruba můžou očekávat. Prodej spousty merche a desek z dílny jak Ty Nikdy labelu, tak dalších CZ/SK interpretů. Hlavním tahákem je samozřejmě prodej dvou zmíněných desek V hlavní roli a Fatte No More, které jsou už teď k dostání na našem eshopu buď zvlášť, nebo ve speciální akci, kdy můžeš obě desky koupit dohromady za zvýhodněnou cenu. Postupem času dáme na eshop i všechen nový merchandise. Takže pokud Kemp letos nestihneš, nemusíš se bát, že o něco přijdeš. Na druhou stranu pokud dorazíš do našeho stánku, tak ti k nákupu přibalíme i podání ruky, fóry, fotky, atmosféru a další věci, které na eshop nedostaneme.

Co tedy z nového merchandise můžeš ve stánku očekávat? Oblíbené trika HatertainmentHatergraff a Family, Triko vod hoven, nové DJ Fatte triko a taky nový TNKD Square design. Dále pak Ty Nikdy snapbacks, mikiny bez kapuce Family, mikiny s kapucí Hatergraff, baseball bundy, kraťasy a kryty na iPhone aka iNikdy. A k tomu všemu samozřejme spoustu starších Ty Nikdy desek. Takže pokud si chceš doplnit sbírku CDs právě na Kempu, tak budeš mít možnost.

A protože nemyslíme jen na sebe, dáváme i letos prostor našim kamarádům a známým, díky tomu ve stánku budeš moct sehnat i desky a merch od lidí jako Gramo Rokkaz, Moja RečPrago Union, Tvoja Matka Rekorc, Strapo, ZverinaOtecko / H16, Tafrob & Jay Diesel, Art Attack + možná ještě něco navíc.  

Kromě stánku budeme na Kempu samozřejmě taky koncertovat. Vidět nás můžeš ve čtvrtek od 17:50 na hlavní stage, kde dáme Ty Nikdy Label Showcase ve složení Idea, Rest, Paulie Garand, MC Gey, Boy Wonder & DJ Fatte. Při show zároveň pokřtíme obě dvě nové desky. A pokud by ti to pořád nestačilo a měl si do Hradce cestu už ve středu, tak se zastav do Semtex Water Clubu, kde budou od 16 do 21 rozehřívat návštěvníky Djs Inphy & Kenny Rough. Podrobný lineup festivalu najdeš na oficiálních stránkách.

Jako bonus na závěr ještě přikládáme vzhled bookletu k desce Fatte No More, který naši Twitter followers znají už od včera a který je opět trochu jiný, než je běžný český standard. A to je od nás už vše, vidíme se na Hip Hop Kempu.