PREZIDENT LOURAJDER
ZMIEŠANÉ POCITY MIXTAPE

MC GEY
RλP-LIFE růžová unisex

MC GEY
RλP-LIFE bílé unisex

MC GEY
TRIKO VOD HOVEN bílé

TNKDLBL
COLLEGE černá/šedá

TNKDLBL
COLLEGE bordo/šedá

TNKDLBL
TNKDLBL černá

TNKDLBL
TNKDLBL olivová

Ty Nikdy producenti na No Promo Beat Tape

Poměrně nová česká značka No Promo o sobě dává čím dál více vědět. Po sérii grafických prací, z nichž můžete znát například covery pro Inphyho Beat Per Week série, teď přichází s vlastní kolekcí triček, která je podpořena zajímavým hudebním projektem. Ten měl premiéru včera na webu Cream.cz a jedná se o producentskou kompilaci nazvanou jednoduše No Promo Beat Tape. A teď to nejzajímavější - mezi hosty se kromě zahraničních borců jako Ta-Ku nebo Elaquent objevují i Ty Nikdy vojáci FatteFNTM a zmíněný Inphy.



Trika, která jsou k prodeji v limitované edici 30 kusů, najdeš na No Promo webu, kde se zároveň nachází i více informací o kompilaci. Zakladatel Kuba Žídek si na ni pozval svoje oblíbené umělce jak z Čech, tak ze zahraničí. Jedná se o první a ojedinělý projekt tohoto typu a my jsme samozřejmě rádi, že se ho můžeme účastnit. Celý beat tape je ke slyšení na No Promo Bandcamp, kde si ho můžeš taky zdarma stáhnout. O finální zvuk se postaral Kenny Rough a Gargle & Expel.

Pokud tě spojení No Promo a Ty Nikdy baví, tak se můžeš těšit na tuto neděli, kdy dáme ven nový videoklip na skladbu Cluck! od DJe Fattea. O ten se postarali právě kluci z No Promo týmu.