Paulie Garand

Doposud Paulie vydal 6 sólových alb Harant (2010), V hlavní roli (2012), Molo (2014), Boomerang (2015), Nirvana (2017) a DANK (2018).

Všechny desky se vyznačují Paulieho osobitým stylem kombinující různorodou mozaiku nálad a atmosfér. Od vážných skladeb, přes kritiku až po odlehčená témata. Mezi jeho nejznámější skladby patří například Molo, La Familia, Boomerang, Tuláci, Hladina, Pavučina lží, L.B.C., Play, Runway a další. Album DANK nahrál Paulie opět se svým dvorním producentem Kenny Roughem. Vrátil se tak ke své přirozenější poloze, lyrickému indie rapu, který je ale tentokrát ještě navíc protkaný až nečekaně upřímnými zpověďmi, vděčností i ryzí láskou k hudbě. To, že se Paulie na desce nestydí mluvit ani o těch nejniternějších věcech, dokazují zřejmě dvě nejemotivnější skladby v jeho kariéře vůbec – Návraty a Srdce z ledu.  Poslední album MEZI PRSTY vydal Paulie v polovině roku 2020 a o celé se producentsky postaral DJ WICH, který už dříve s Pauliem spolupracoval. Ke konci roku 2020 vydává EP s názvem MONOLOGY, které vypovídá o podivnostech tohoto roku.

Kromě rapu a produkce se Paulie věnuje filmařině a natáčení videoklipů. Navíc je autorem vlastní oděvní značky Garand Brand

Twitter | Facebook | Soundcloud | Instagram