Novinky

23.02.2020

PAULIE GARAND & DJ WICH VYDÁVAJÍ NOVÝ SINGL NIC VÍC, NÁSLEDOVAT BUDE SPOLEČNÉ ALBUM

Rok a půl po vydání své platinové desky DANK vydává Paulie Garand singl Nic víc, vůbec první nahrávku z nového alba, které vyjde 20. května pod labelem Ty Nikdy.


25.11.2019

MARTIN MATYS A KENNY ROUGH VYDÁVAJÍ ČTVRTÝ VIDEOKLIP A ALBUM NA VINYLU

Martin Matys a Kenny Rough vydali album 20 0000 mil po morom a teď, o půl roku později, si pro vás kromě nového videoklipu nachystali i vinyl verzi alba. 

01.10.2019

MC GEY VYDÁVÁ EPIZODU 2 PRÁVĚ DNES

MC Gey se vrací po 3 letech s pokračováním legendy o rapu s názvem RλP​-​LIFE. Na beatech mu pomáhal vyřešit případy jeho kolega Krudanze z party Crystal Kidz. V Epizodě 2 byl MC Gey opět povolán do boje s příšerama, debilníma rýmama a rapperama. Vše dobře dopadlo, tentokrát se ale vrací unavený za svou rodinou.

18.09.2019

PAULIE GARAND: HARANTSTRASSE

Paulie Garand & Kenny Rough vydávají devátý a zároveň poslední klip z jejich aktuálního alba DANK. Harantstrasse je především Paulieho nostalgickou ódou na dětství a teenagerská léta, které společně se svou rodinou a partou kámošů prožil v kotlině pod Ještědem. V klipu od Forward Creatives se objeví i některé unikátní, dosud nezveřejněné záběry z té doby, ve kterých mimo jiné uvidíte malého Garanda jezdit na skejtu, nebo předvádět "vandammeovské" kreace.