Novinky

03.02.2019

KLIP NA SRDCE Z LEDU.

V pořadí už šestý track z alba DANK má svůj klip. Aktuální novinka na Evropě 2, Srdce z ledu, do které si Paulie Garand Kenny Rough přizvali zpěváka Marcella z rockové indie kapely No Distance Paradise, má premiéru právě dnes.


15.01.2019

DANK TOUR SE BLÍŽÍ.

Album Dank je od 30.11. venku a vy se můžete těšit na jeho live podobu v 11 klubech v Český republice. Dank, ta pokora patří vedle alba i na stage, která je pro Garanda s Kennym druhým domovem. 

Supportovat na stagi je bude jako vždy Roseck a na 6ti zastávkách i další kolega z Ty Nikdy Labelu, Matys.

Na každý zastávce budete moct koupit CDs, tour merch, vinyly. 

05.12.2018

PREZIDENT LOURAJDER VYDÁVÁ ALBUM NONSTOP.

Noční život, nechutný zaplivaný bary, kde se za jedním stolem setkávají intelektuálové, opilci, gambleři, policajti, vrazi - a všichni jsou si rovni.


30.11.2018

PAULIE GARAND & KENNY ROUGH VYDÁVAJÍ ALBUM DANK.

Po nastavení tvrdší tváře na sólové desce Nirvana, se Paulie Grand opět vrací ke své přirozenější poloze i producentskému parťákovi Kennymu Roughovi. Na novém albu DANK tak tohle sehrané duo servíruje lyrický indie rap protkaný až nečekaně upřímnými zpověďmi, vděčností i ryzí láskou k hudbě. „Už se nechci snažit nikomu nic dokazovat. Procitnul jsem a rozhodl se, že budu všechno dělat jen tou nejčistší formou. Nikdy jsem se nestyděl mluvit i o nejniternějších věcech, ale dřív se mi je dařilo obcházet a schovávat za odkazy nebo fráze. Tahle deska je jiná, přímočará,“ říká o melancholií nasáklém kousku sám rapper.