Novinky

21.06.2019

IDEA - TEMPO JE VENKU.

“Tempo je vystoupení z komfortní zóny"

Takto popsal Idea své sólo album, které vznikalo 2 roky za účasti převážně slovenských producentů v čele s vynikajícím FVLCRVMem. 15.06.2019

SME TO MY!

Sme to my je název dalšího singlu před albem Tempo, které vychází 21. 6. na labelu Ty Nikdy. Po nízkorozpočtovém klipu na track Identita přichází Idea a jeho tým v čele s režisérem Lubošem Rezlerem s nápadem natočit klip na camerabota. Sen se stal skutečností a v podstatě po dvouletém řešení a dotahování konceptu se za účasti několikačleného štábu začalo natáčet.


05.06.2019

PLOU A JEHO KLIP NA SKLADBU ČIERNA JE VENKU!

Půl roku po vydání alba Nonstop se Prezident Lourajder vrací s fantastickým klipem na track “Čierna”. Točilo se na filmový materiál a kameru má na svědomí Adam Mach, který se postaral i o kameru v klipech Nůž na krku od IF a Tlak od Matyse. 


31.05.2019

MARTIN MATYS A KENNY ROUGH JSOU 20 000 MIL POD MOŘEM.

Matys si před nedávnem prodloužil přezdívku z rap světa o jeho křestní jméno, ale žádná jiná velká změna se nekonala. Kenny Rough si jméno nijak neupravoval a začali dělat na EP, které se postupem času změnilo v regulérní album. A to vám přinášíme právě dnes.