Novinky

19.05.2019

IDEA VYDÁVÁ 21.6. ALBUM TEMPO. PŘEDOBJEDNÁVKY JDOU VEN S NOVÝM SINGLEM.

Od posledního alba IF Stop Play uplynulo 2 a půl roku. Mezitím přišly projekty Dropbox a EP O Rakvích a lidech, které si Idea sám vyprodukoval. 

V polovině roku 2018 se ozval se singlem Free Wifi, který měl velmi zajímavě pojatý vizuál a celou věc produkoval slovenský producent FVLCRVM. Nikdo nevěděl, čeho je singl předzvěstí, ale zněl jinak než Ideovy dosavadní singly a to zanechalo dostatek otázek. 

Nečekaně nám dnes Idea přináší kompletní info o jeho nadcházejícím solo albu Tempo, které vyjde 21. 6. 2019 jak digitálně, na CD, tak i na speciálním picture disk LP. 

16.05.2019

SINGL "FELLA" SPOUŠTÍ PŘEDOBJEDNÁVKY ALBA!

Matys s Kennym plánovali EP, nakonec je z něj plnohodnotná, dvanáctitracková deska. Po singlu Home Alone, který naprosto jasně definoval polohu, kterou bude proplouvat Matysův rap a zpěv a Kennyho beaty, přichází dnes další singl Fella.


15.03.2019

ZERWOX A JEHO MIXTAPE EINHORN

Zerwox pro náš label udělal spoustu obalů, co ale málokdo ví, že funguje i jako DJ. Po několika letech přináší další mixtape a tentokrát si přizval i hosty na mikrofón. 


24.02.2019

SPOLEČNÉ ALBUM MATYSE S KENNYM?

Občas se v labelu překvapíme navzájem i v rámci interních projektů. Například to, že Kenny vyprodukuje album Matysovi, nevěděl nikdo. Začalo to tak, že Matys u Kennyho točil věci a oba zjistili, že jim spolupráce vyhovuje.