Novinky

08.08.2023

TY NIKDY LABEL X HIPNAUTICA TOUR 2023

Společné vystoupení plné sestavy Ty Nikdy Labelu a ostravské kapely Hipnautica na loňském Beats4Love se letos dočká klubového pokračování. Naše trvající spolupráce, jež mimo jiné na jaře tohoto roku vyústila ve společný vinyl, bude v září korunována mini-tour po třech největších českých městech.

07.07.2023

ALBUM RIGOR MORTIZ - POHŘEBNÍ HLÍDKA PRÁVĚ VYŠLO!

Po neskutečných 26 letech konečně spatřuje světlo světa pokračování kultovní desky Rigor Mortiz – “Až na věky“, kterou Kato, tehdy ještě jako Deph, nahrál coby ponurý vedlejší projekt ke svému - řekněme - komerčněji laděnému Chaozzu, jež právě zažíval období své absolutně největší slávy. Nový dlouhohrající nosič se jmenuje “Pohřební Hlídka“ a vychází právě nyní na Ty Nikdy Records


16.06.2023

STRÝC NORY JE SPACE LOPATA

Figuru jménem Strýc Nory jsme poprvé zaregistrovali na remixu Painova tracku Nemám čas, kde pronesl památnou větu "Muj hood mě nesnáší, a to je dobrá práce." Hned bylo jasné, že se v něm skrývá velký potenciál, takže zanedlouho přišlo společné EP s Ideou, které zrodilo banger Z.M.R.D. a práce na dalších spoplečných věcech nakonec vyústila v dlouhohrající desku s poetickým názvem Space Lopata, jenž vychází právě dnes.


08.06.2023

GARAND X SEPAR X KOKY & NOVÝ VIDEOKLIP!

Od vydání alba "Amonit" uběhlo již celých osm měsíců, avšak Paulie Garand stále ukazuje, že materiál z této desky není úplně vyčerpán. Nejnovější připomínkou je remix na titulní track "Amonit" v rapové spolupráci s lídrem slovenské scény Separem a Kokym z Milion+.