Novinky

05.12.2018

PREZIDENT LOURAJDER VYDÁVÁ ALBUM NONSTOP.

Noční život, nechutný zaplivaný bary, kde se za jedním stolem setkávají intelektuálové, opilci, gambleři, policajti, vrazi - a všichni jsou si rovni.


30.11.2018

PAULIE GARAND & KENNY ROUGH VYDÁVAJÍ ALBUM DANK.

Po nastavení tvrdší tváře na sólové desce Nirvana, se Paulie Grand opět vrací ke své přirozenější poloze i producentskému parťákovi Kennymu Roughovi. Na novém albu DANK tak tohle sehrané duo servíruje lyrický indie rap protkaný až nečekaně upřímnými zpověďmi, vděčností i ryzí láskou k hudbě. „Už se nechci snažit nikomu nic dokazovat. Procitnul jsem a rozhodl se, že budu všechno dělat jen tou nejčistší formou. Nikdy jsem se nestyděl mluvit i o nejniternějších věcech, ale dřív se mi je dařilo obcházet a schovávat za odkazy nebo fráze. Tahle deska je jiná, přímočará,“ říká o melancholií nasáklém kousku sám rapper.

28.11.2018

POSLEDNÍ KLIP PŘED ALBEM DANK JE ODDANOST S EGEM.

Album Dank se blíží a před pátečním releasem posílá dvojice Paulie Garand a Kenny Rough ještě poslední ochutnávku v podobě klipu na věc “Oddanost”, kde hostuje jeden z nejlepších československých MCs, Ego. Ten, stejně ako Garand, projevuje svou oddanost rapu neustálou aktivitou a přesvědčením, že stagnace prostě není cesta. 

18.11.2018

MATYS S VIDEOKLIPEM TLAK.

Letošní rok byl pro Matyse z labelu Ty Nikdy výjimečným. V únoru vydal debutovou desku Martin a týden před ní pokračování mixtapeu Mixdown. Aby toho nebylo málo, tak vyšel vinyl Dropbox, projekt, na kterém se potkal s Ideou a Prezidentem Lourajderem. Album Martin doprovázel krátký dokument o vzniku + video na skladbu Otec. Další klip padnul na skladbu Tlak a postarala se o něj parta Blok_4, která točila Nůž na krku pro IF