Novinky

28.11.2018

POSLEDNÍ KLIP PŘED ALBEM DANK JE ODDANOST S EGEM.

Album Dank se blíží a před pátečním releasem posílá dvojice Paulie Garand a Kenny Rough ještě poslední ochutnávku v podobě klipu na věc “Oddanost”, kde hostuje jeden z nejlepších československých MCs, Ego. Ten, stejně ako Garand, projevuje svou oddanost rapu neustálou aktivitou a přesvědčením, že stagnace prostě není cesta. 

18.11.2018

MATYS S VIDEOKLIPEM TLAK.

Letošní rok byl pro Matyse z labelu Ty Nikdy výjimečným. V únoru vydal debutovou desku Martin a týden před ní pokračování mixtapeu Mixdown. Aby toho nebylo málo, tak vyšel vinyl Dropbox, projekt, na kterém se potkal s Ideou a Prezidentem Lourajderem. Album Martin doprovázel krátký dokument o vzniku + video na skladbu Otec. Další klip padnul na skladbu Tlak a postarala se o něj parta Blok_4, která točila Nůž na krku pro IF11.11.2018

DANK JE NÁZEV DALŠÍ DESKY PG x KR

Po Paulieho sólo albu Nirvana následovala dlouhá cesta proma, koncertů, vypouštění klipů, která vedla až k nejúspěšnějšímu singlu Runway. Ten úspěšně ukončil období alba Nirvana a vyklidil cestu pro další desku, která dostala název Dank a vychází 30. 11. 2018. 


22.10.2018

TY NIKDY LABEL VYDÁVÁ ALBUM AKTA X.

Zdravá drzost, lyrika, desítky postojů, názorů, punchlines i odkazů. To všechno ponořené do atmosférických beatů, vzájemného respektu a loajality. Seznamte se s novinkou Ty Nikdy Labelu. Smečky, která konečně ukončila šestileté čekání a 23. 10. předhodí fanouškům další „poctivej rap“ v podobě druhé společné desky s názvem Akta X. „Nikdo z nás nevěřil, že by mohla vzniknout. Ale je tady a já jsem rád, že se nám v dnešní době, kdy texty moc velkou roli nehrajou, povedlo napsat album se stejným přesvědčením jako v roce 2012, “ říká šéf Labelu Idea o počinu, do kterého otisklo své osobité rukopisy i charakery všech šest rapperů.