Novinky

11.08.2022

NOVÝ KLIP: PAULIE GARAND - ALL MY LIFE

Srpen je v plném proudu, voda v řekách se téměř vaří, a Paulie Garand do těchto tropických dní právě dropuje absolutní letní hymnu s názvem "All My Life", druhý klip z netrpělivě očekávaného nového alba, které je stále opředeno hávem tajemství... Co ale víme nabeton jistě je, že nový singl se dostane pod kůži na první poslech, protože takovéhle pozitivní vibes jsou v tomto ročním období přesně potřeba!24.06.2022

GEEZER IN THE FREEZER - EXTENDED PLAY EP

Producenta FNTM můžete znát třeba z tracků na albech BoyBandu, nebo z naší první Ty Nikdy labelové desky. Nyní, po téměř šestileté pauze, vydává nové EP pod novým pseudonymem Geezer in the Freezer.


26.05.2022

ACOUSTIC SUMMER TOUR 2022

Po velkém úspěchu mini-acoustic tour na podzim loňského roku vyrazí v průběhu května a června Paulie Garand na další část své akustické tour, představit se v komornějším prostředí menších klubů, barů a kaváren, kde tato neobvyklá forma koncertu naplno vynikne v bezprostřednější a intimnější atmosféře.


26.04.2022

PAULIE GARAND ODHAZUJE MASKY SPOLEČNĚ SE SOFIANEM A UMP BEATS

Paulie Garand odhazuje masky a dává nahlédnout do svého vnitřního světa, kde první místo zaujímá hudba, jako "mocná zbraň". Neméně důležité ale je "nebejt ten magor sobeckej", a proto na novém tracku přizval ke spolupráci fresh jména, o kterých je přesvědčen, že před sebou mají velkou budoucnost.