PG X KR - BOOMERANG album právě vyšlo!

Již bezmála dva roky uplynuly od vydání super-úspěšného alba dvojice Paulie Garand & Kenny Rough – “Molo“. Navázat na takhle úspěšnou desku je výzva, kterou si málokdo uvědomuje. I to je jeden z důvodů, proč jsme si museli na nový nosič z liberecké kotliny tak dlouho počkat. PG X KR jsou ale nezastavitelní a kdo čekal, že všechny nápady už vyčerpali na album "Molo", bude muset po poslechu desky "Boomerang"  uznat svůj omyl. Paulie a Kenny nejsou zpět. Jsou tu pořád!


Bumerang se většinou vrací zpět. “Boomerang” se také vrací zpět, ale Garand s Kennym ho neustále hází někam do neznámých míst, které chtějí objevit. Je to jako výzva, proto jim nikdy nezůstane v rukou a bude pořád na cestách, stejně jako jejich hudba a vizuály.

Posun od minulé desky je patrný na první poslech, prostor dostaly vedle newschoolových beatů I tradičneji laděné produkce a zároveň si Paulie s Kennym drží svůj specifický zvuk, který si jejich fanoušci již dávno zamilovali.

Paulie:
“Idea je taková, že i když jsme stále tady a děláme hudbu, vracíme se jak boomerang k lidem a věcem, který milujeme. Zároveň vracíme všechny snahy zpátky do hudby, takže určitě návrat. A to například i ke starejm beatům, jelikož produkce není jenom moderní.”

Melancholická nálada prostupuje celým albem, tu a tam podpořená zasněnými vokály hostující zpěvačky Lenny, či Martina Svátka. Kdo už se začínal bát, že album je snad ochuzeno o hosty z řad hiphopových, nemusí se nadále strachovat. Na seznamu featuringů nalezneme taková jména jako bulldozer Separ, king of trap Pil C, či liberecký renegát Roseck. A protože Ty Nikdy je rodina jako žádná jiná, nechybí ani labeloví parťáci MC GeyRest a Idea.


Koupit album "Boomerang" na BandCampu.

Další místa, kde lze album zakoupit:
iTunes ~ http://apple.co/1Hci8j3
Spotify ~ http://spoti.fi/1SKFGw3
Google Play ~ http://bit.ly/1NfIbZa
CD v prodeji na www.pgkrboomerang.czA jak bude Boomerang fungovat naživo? O tom se přesvědčíme na turné, které odstartuje na začátku února 2016. Společně s PG X KR bude ČeskoSlovensko křižovat i jejich dlouholetý parťák Roseck, který mimochodem také dokončuje své debutové album.

Boomerang Tour 2016

05/02 Mladá Boleslav / Forum
06/02 Tábor / Kotnov
12/02 Bratislava / Dole
13/02 Letovice / Fabrika
19/02 Brno / Melodka
20/02 Olomouc / S Club
26/02 Jihlava / Soul
27/02 Teplice / Božák
04/03 Ostrava / Fabric
05/03 Zlín / Fenix
12/03 Plzeň / Phanteon
18/03 Praha / Žižkovská Noc
19/03 Kladno / Poldofka
01/04 Liberec / Golf Bar


Paulie Garand ~ facebook.com/pauliegarandofficial
Kenny Rough ~ facebook.com/kennyroughofficial
Ty Nikdy Label ~ facebook.com/tynikdylabel