Boy Wonder má druhý singl z chystané desky

Po oficiálním upsání Boy Wondera pod Ty Nikdy label se hned rozšířila informace, že tento trnavský rapper (ex Turbo Boost) vydá pod značkou TNKD svoje první sólo album. O tom se doposud vědělo, že ponese název Špinavý poet a že jako první singl byla zvolena skladba Volám o pomoc, kterou produkoval Dtonate. My nyní přinášíme singl druhý a zároveň s ním i bližší informace o nové desce.

Nový singl se jmenuje Vyjeb sa ven 2, produkoval ho Peko a svojí slokou zde přispěl i Wonderův parťák Torula, který je zároveň jediným hostem na desce. Ta obsahuje 19 stop, z toho intro, outro a jeden skit. Po odečtu tedy vychází 16 plnohodnotných skladeb, které jsou kromě zmíněného hosta v kompletní režii Boy Wondera. Ten si taky celou řadu těchto skladeb sám vyprodukoval. Kromě něj zde svůj beat mají DJ Wich, JSM, Fosco Alma, zmíněný Peko a Dtonate a taky Ty Nikdy producenti Fatte, Inphy a Dubas. Celá deska Špinavý poet se nahrávala ve studiu u Peka, mix a master obstaral Roland Kánik v jeho studiu Sonic Cat. Cover grafický ztvárnil Nabis. Album vychází pod Ty Nikdy ve spolupráci s Kyklopus.sk.

Za pár dnů se začne natáčet první videoklip, o který se postará ŠmejdyDark Hand. Půjde o příběhově propletený dvojklip, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvární právě Boy Wonder. Bližší informace zveřejníme při vydání desky – v polovině dubna.

Jako poslední informaci zveřejňujeme termíny a města tour, kterou Boy Wonder k nové desce pojede. Zaměřili jsme se hlavně na Slovensko, kde je přirozeně Wonderova největší fanouškovská základna s tím, že jediná česká show proběhne v Brně. Kromě první zastávky bude na všech ostatních samozřejmě k dostání deska Špinavý poet včetně nových trik Boy Wonder, která připravujeme.

Před vydáním desky, tak jako vždy, na našem eshopu spustíme předobjednávky, o kterých vás budeme ještě blíže informovat. Poslední věcí je pak upozornění pro uživatele Twitteru – pokud chcete mít nejnovější informace o této desce, sledujte hashtag #spinavypoet  Stejně tak můžete sledovat #tynikdylabeltour pro informace o právě probíhající Ty Nikdy Label Tour.


Boy Wonder – Špinavý poet (2012, Ty Nikdy/Kyklopus)

1.       1. šluk  (prod. Boy Wonder)

2.       Mám piči (prod. Fosco Alma)

3.       Život (prod. Peko)

4.       Z opačného konca (prod. Fatte)

5.       Občas sa stáva (prod. Boy Wonder)

6.       Nýmand (prod. Boy Wonder)

7.       Čierna vdova (prod. JSM)

8.       Špinavý poet (prod. Fatte)

9.       Volám o pomoc (prod. Dtonate)

10.   Ulica (prod. JSM)

11.   2. šluk  (prod. Boy Wonder)

12.   Tráva (prod. JSM)

13.   Túžba (prod. Peko)

14.   Som v pohode (prod. Inphy)

15.   Vyjeb sa ven 2 feat. Torula (prod. Peko)

16.   Píšem vety (prod. DJ Wich)

17.   Modelka (1. čásť) (prod. Inphy)

18.   Modelka (2. čásť) (prod. Dubas)

19.   3. šluk