Boy Wonder - Volám o pomoc / Nový singl

Boy Wonder, bývalý člen seskupení Turbo Boost a momentálně jedna z deseti hlav vydavatelství Ty Nikdy se opět o něco více přiblížil svojí chystané desce.  Ta bude mít název Špinavý poet a my nyní přinášíme první singl právě z této desky.

Singl nese název Volám o pomoc a Boy Wonder se v něm ukazuje opět v trochu jiném světle, než ho většina posluchačů může znát. V žádném případě se nejedná o úderný singl do klubů, ale spíše o zamyšlenou a klidnou věc, která odhaluje Wonderovy složité myšlenky. O mrazivý beat se postaral jeden z největších producentských talentů v Čechách – Dtonate.

Album Špinavý poet se v současné době finišuje a zanedlouho bude připraveno k výrobě. Fanoušci se na něj mohou těšit na konci března 2012, kdy deska vyjde pod Ty Nikdy labelem. Už brzy zveřejníme o desce bližší informace včetně druhého singlu a pár dalších překvapení. Vše se včas dozvíte.

Upozorňujeme taky, že přesně za týden (čtvrtek 1. 3.) vyjde nový singl z připravované společné Ty Nikdy desky s názvem Label. Tentokrát se bude jednat o song, který produkoval DJ Fatte a ke slyšení v něm budou všichni aktuální Ty Nikdy rappeři - IdeaRestPaulie GarandMC Gey a samozřejmě Boy Wonder.