Boy Wonder - Zasranej tabák. Nový videoklip.

Před necelými dvěma týdny vydal slovenský národní poklad Boy Wonder svoje první sólo album Špinavý poet. Tato deska, která byla prozatím k mání pouze online a ve formě předobjednávek, se teď konečně dočkala taky fyzických kopií. Ty jsme dnes přijali, naskladnili a jsme připravení je odesílat. Spolu s kopiemi nám navíc dorazil hotový první videoklip z desky. A právě ten teď hrdě představujeme

Jedná se o dvojklip na skladby Vyjeb sa ven 2 a Nymand, který nese společný název Zasranej tabák. Proč, to pochopíte až po jeho zhlédnutí. Video se natáčelo před pár týdny v Olomouci a hlavní dvojroli obsadil samotný Boy Wonder, kterému sekundovali herci z Moravského divadla Olomouc. O filmové zpracování klipu se postaral ŠmejdyDark Hand ve spolupráci s několika dalšími filmaři.

Spolu s uvedením videoklipu taky začínáme expedovat všechny předobjednávky, které bylo možno zadat na našem shopu. Ti z vás, kteří preferují online nákup muziky, mají k dispozici profil na Bandcamp, kde lze najít celou Ty Nikdy diskografii ke stažení.

Na závěr ještě upozorňujeme na právě probíhající Špinavý poet tour, kterou jede Boy Wonder & DJ Spank po Slovenských městech včetně jedné české zastávky. Bližší info v sekci koncerty.

Teď se tedy pohodlně usaď a vychutnej si klip.

Aktualizace: sleduj Making of Zasranej tabák