BoyBand odkrývá Best Of Tour a nový singl

Přesně měsíc po zveřejnění prvního videoklipu projektu BoyBand je čas na odkrytí dalších informací týkajících se této party. Na poli domácího rapu pravděpodobně není nikdo, kdo by koncertoval víc, než interpreti z Ty Nikdy. A v případě BoyBandu hodláme toto prvenství dále udržet. Od dubna do května tak čeká všechny fanoušky obsáhlá BoyBand Best Of Tour 2013 roztahující se od Kladna až po Košice. Další novinkou je pak v pořadí druhý singl z desky, která ponese všeříkající název Best Of.

Po úvodním singlu a zároveň i videoklipu s názvem BoyBand teď přichází skladba číslo dva. Ta se jmenuje Narcis a IdeuBoy Wonderem v ní doplňuje jeden z černých koňů Ty Nikdy - Rest. O beat způsobující chronické bolesti krční páteře se navíc postaral pekelník Inphy, který tak potěší především fanoušky klasického boombap zvuku.


Zpátky k tour. Ta bude obsahovat 14 zastávek, při kterých BoyBand navštíví většinu zásadních míst jak v Čechách, tak na Slovensku. Jak už u Ty Nikdy bývá dobrým zvykem, tak všude, kde se v rámci Tour objevíme, bude k dostání náš merchandise a samozřejmě taky deska Best Of. Co se týče zmíněného merche – na jaro chystáme zbrusu novou kolekci, takže bude určitě z čeho vybírat. Poslední info se týká DJs - Českou část tour doplní DJ Inphy, tu Slovenskou zase pro změnu DJ Spank. Startujeme už za měsíc - 13. 4. koncertem v Prievidzi.

Užívejte tedy nový singl a zaškrtávejte tour data v kalendáři. Deska Best Of vychází  1. 4. 2013

Partnery Best Of Tour 2013 jsou Jägermesiter, Merchyou, Metrostore.cz, Urban Ears, Merchtown.cz, Doba.sk, Shiz.sk a Bbarak.cz.