BoyBand se hlásí s prvním videoklipem

K většině našich fanoušků už se pravděpodobně donesla zpráva o novém projektu s názvem BoyBand. Jeho dva hlavní aktéři Idea a Boy Wonder se po spontánní skladbě Úžasňáci rozhodli nezastavovat rozjetý vlak a jejich společné úsilí nyní přináší první ovoce. Tím je videoklip a zároveň první singl z připravované desky, která vyjde pod Ty Nikdy na jaře 2013. Singl nese titulní název BoyBand a jedná se svým způsobem o představení celého projektu.

Produkci skladby BoyBand si vzal na starosti FNTM, který tak na sebe po delší době upozornil ve spojitosti s Ty Nikdy. O kameru, střih a kompletní postprodukci se pak postaral Ovar Maryško, který už s náma spolupracoval na několika předchozích klipech (např. IdeaFatte – Mínus, Rest & DJ Fatte – Panáky na zem).

Jak už naznačuje úvodní singl, tak nálada celé desky bude odlehčená více, než tomu bylo u posledních nosičů obou interpretů (Idea – Daleko blíž, Boy Wonder – Špinavý poet). Na druhou stranu se ale nebude jednat o desku plnou vtipů. Fanoušci se tak nemusí obávat zásadního odklonění od předchozího stylu, oba rappeři ale budou na probíraná témata nahlížet z trochu jiného úhlu pohledu.


Jak už bylo zmíněno, připravovaná deska vyjde pod Ty Nikdy na jaře – přesněji 1. 4. 2013. Postupem času pak budeme zveřejňovat bližší informace týkající se dalších singlů, hostů na desce a především taky chystané BoyBand Tour, kterou pro vás aktuálně připravujeme. 

Pokud chcete vidět BoyBand na živo v akci ještě před začátkem tour, máte možnost například příští středu v pražském klubu Chapeau Rouge. Pro bližší info sledujte Facebook událost.

Teď už ale dost keců. Užívejte video a dojmy zanechejte v diskuzi.