BoyBand vydal desku Best Of. Poslouchej online.

Boy Wonder a Idea. To jsou dva základní kameny nového projektu BoyBand, který vzniknul v rámci Ty Nikdy labelu. Od vydání prvního singlu Úžasňáci uběhlo více než půl roku a za tu dobu se toho hodně změnilo. Projekt se setkal s obrovským zájmem veřejnosti, který oba interprety nakopl k tomu, aby společně zapracovali na celém albu. A právě to nyní spatřilo světlo světa.

Deska je tím nejlepším, co BoyBand nabízí, právě proto dostala všeříkající název Best Of. Ve 13 skladbách najdete zástup témat týkajících se specifického pohledu na svět obou interpretů. Odlehčená témata střídá barové filozofování a místy až mírně depresivní atmosféra. Přes to všechno zůstává však Best Of deskou, která je především plná nadhledu a sebeironie – tedy vlastností, které většina tuzemských rapperů až zoufale postrádá.


Mezi hosty se na albu objevují kolegové z kapel Modré Hory (Bene, Lyrik) a Moja Reč (Supa, Delik), dále pak vokalisti Zdenka Predná a Škrupo, všestranně nadaný hudebník Radimo a v neposlední řadě turntablisti 3CK a 1210 Symphony aka DJs Chocolatic a Diskotek. Beaty dodal rozmanitý zástup producentů, mezi nimiž jsou jména jako Inphy, DJ Fatte, FNTM, Dtonate, Peko, Stratasoul, nebo JSM.

Album dnes, 1. 4. 2013, vychází digitálně na Ty Nikdy Bandcamp, kde je možno si Best Of nejen kompletně poslechnout, ale rovnou taky koupit v MP3. Co se týče fyzických kopií na CD, na oficiálním Ty Nikdy eshopu byly spuštěny předobjednávky. Ty se budou expedovat v pondělí 8. 4. Výhodná distribuce pro fanoušky ze Slovenska bude zajištěna skrze ArtAttack.

K celé desce se navíc váže BoyBand Best Of Tour 2013, která bude následující dva měsíce bavit fanoušky na obou stranách československých hranic. Na této tour BoyBand doprovodí DJs Inphy a Spank, na vybraných zastávkách taky rappeři Rest a Torula

Přejeme tedy příjemný poslech, vidíme se na tour.

#boybandtnkd