BoyBand vyprodal NuSpirit a zve tě na tour

Vydání debutové desky československého projektu BoyBand (Boy Wonder + Idea) se nezadržitelně blíží. Už v pondělí 1. 4. 2013 spatří světlo světa album s názvem Best Of, ke kterému bude probíhat dvouměsíční Best Of Tour 2013. Ještě než se však kolotoč kolem desky rozjede naplno, dostal BoyBand pořádnou zatěžkávací zkoušku. A tou byl právě koncert v bratislavském NuSpirit Clubu, který proběhl uplynulou sobotu 23. 3. 

Koncerty na Slovensku mají vždy zvláštní kouzlo a atmosféru a většinou se celý večer díky barovému filozofování protáhne do ranních hodin. No a kde jinde by se toto pravidlo mělo potvrdit, než v hlavním městě. Show v NuSpiritu nemohl dopadnout líp. Na místě 650 platících, rap tekl po zdech. Kromě BoyBandu navíc byli na pódiu taky Zdenka Predná, Decko a DJs Spank, Miko, Metys a Piggo

Tento obrovský zájem nás velice těší a jsme rádi, že projekt BoyBand ceníte. Už teď nám je jasné, že jsme s ním neudělali krok vedle. Níže přikládáme z celé akce fotoreport, o který se postarala Katarina Bell + jako bonus videopozvánku na zmíněnou tour. Ještě jednou díky všem, vidíme se na koncertech. 

"Z garáže, do tvojho klubu."