DJ Fatte a jeho Soundtrack vychází právě dnes

DJ Fatte, jakožto jeden z největších tahounů vydavatelství Ty Nikdy, má řádný důvod k oslavě. Právě dnes mu totiž pod domovským labelem vychází třetí studiová sólo deska s názvem Soundtrack. Pan Producent s ní potěší především ty, kterým na jeho dvou předchozích instrumentálních albech chyběl jakýkoliv rapový host.  Těch se na nové desce sešla celá řada a spolu s třeskutými beaty tak dávají dohromady opravdový soundtrack Fatteova života.


A jak tedy Soundtrack zní? Fanoušci a posluchači, kteří znají předchozí alba, určitě nebudou překvapeni tím, že se deska oklikou vyhýbá jakýmkoliv aktuálním trendům a následuje přesnou linii Fatteova hudebního vývoje. Nazvat však desku jako „oldschool“ taky není zcela výstižné. Fatte se ve svých produkcích inspiruje tím nejlepším z amerického hip hopového zvuku 90. let, tento model však doplňuje vlastními originálními postupy a výsledek můžeme s čistým svědomím nazvat například jako aktuální boombap.

Jak tomu bývá u Ty Nikdy zvykem, tak deska je dostupná jak fyzicky na CD, tak k online koupi na Bandcamp či pouze k poslechu na Youtube. Pro všechny příznivce nakousnutého jablka bude Soundtrack během několika dnů zveřejněn i na iTunes. Samozřejmostí je taky to, že album si mohou fanoušci zakoupit na většině koncertů, na kterých DJ Fatte vystoupí. Nejbližší možností pro tento osobní odběr je momentálně festival Hip Hop Kemp. Pokud zde zahlédnete Fattea, nebojte se ho zastavit a požádat o desku. Bude vám prodána přímo z jeho bezedné kapsy.

Teď už ale v klidu pouštějte, poslouchejte a případně kupujte album. Fatte si to zaslouží.

DJ Fatte - Soundtrack ke koupi zde.