DJ Fatte představuje první singl z nové desky

V srpnu 2011 vydal DJ Fatte svojí první instrumentální desku Což takhle dát si Tesař. A v srpnu 2012 vydá DJ Fatte svojí druhou instrumentální desku s názvem Fatte No More. Téměř na den přesně se rok od vydání debutového sóla Fatte vrací, aby si obhájil svůj titul nejaktivnějšího producenta v Čechách a na Slovensku. A jako první ochutnávku z chystaného alba přinášíme skladbu s příznačným názvem Taste of DJ Fatte.

Singl lehce naznačuje, jakým stylem se bude celá deska ubírat. Můžete tedy očekávat spíše klidnější polohu s občas až temnou atmosféru. Ze všech beatů však samozřejmě půjde cítit nezaměnitelný Fattezův rukopis. Stejně jako předchozí deska Což takhle dát si Tesař, tak i Fatte No More bude mít na české poměry originální booklet. Styl jeho zpracování zveřejníme ale až těsně před vydáním, prozatím poodkrýváme pouze přední cover. O ten se, stejně jako o zbytek bookletu, postarali designéři z Famoz Production, jejichž práci můžete znát už ze Fatteovy předchozí desky.

Album Fatte No More vyjde, stejně jako chystaná deska Paulieho Garanda, 16. srpna 2012 a poprvé bude exkluzivně k dostání na festivalu Hip Hop Kemp, kde budeme mít náš vlastní Ty Nikdy stánek. O tom přineseme bližší informace před samotným Kempem. Před vydáním Fatteovy desky, která bude obsahovat 16 skladeb, ještě taky zveřejníme další singl, videoklip, tracklist a představíme zmíněný booklet. 

Na závěr ještě upozorníme uživatele Twitteru, aby pro novinky kolem desky sledovali hashtag #fattenomore

Teď už si tedy ale vychutnej aktuální singl Taste of DJ Fatte. Dobrou chuť.