DJ Fatte má venku první video z chystané desky

Za necelý týden to bude rok, co DJ Fatte vydal svoje první instrumentální sólo Což takhle dát si Tesař. Rok uběhl a Fatte mezitím vyprodukoval společnou desku s MC Geyem a další tuny beatů jak pro členy Ty Nikdy, tak pro spousty dalších interpretů. A protože Fatte je tvor, pro kterého je muzika až na prvním místě, tak se teď, rok od vydání debutu, hlásí s novou deskou. Ta nese název Fatte No More a my z ní představujeme první videoklip.

Pro video, o jehož výrobu se postaral Paulie Garand s pomocí Jakuba Šimůnka a Jakuba Albrechta, byla zvolena skladba s názvem Edison’s Odyssey.  Propojení experimentálního videoklipu s osobou amerického vynálezce by si pak měl všimnout snad každý, kdo má za sebou základní školu. A jak už napověděl první singl Taste of DJ Fatte, tak i druhá skladba se nese v klidnějším tempu a předurčuje tak finální zvuk celé desky.

Album Fatte No More vyjde už 16. srpna a poprvé bude exkluzivně k dostání v Ty Nikdy stánku na festivalu Hip Hop Kemp. Kromě Fattea zde budeme taky prodávat novou desku Paulieho Garanda V hlavní roli a k tomu merchandise a další desky z dílny Ty Nikdy labelu a několika dalších vybraných kapel a interpretů.

Na závěr ještě přikládáme tracklist a pod ním už sleduj nové video.

DJ Fatte – Fatte No More (Ty Nikdy, 2012)

01 Professor Shit

02 Close The Door

03 Summer With Jazz feat. Radimo

04 Simsala

05 Devil’s Party

06 Edison’s Odyssey

07 Get Real

08 Let ‘em Know

09 Last Night

10 On My Mind

11 Memoirs Of Geysha

12 My Mom Is Chillin‘

13 Kung-Fu(nk)

14 Taste Of DJ Fatte

15 Cluck!

16 You Never