DJ Fatte & Nironic - Necessary Evil. Nový videoklip.

DJ Fatte pravděpodobně našel způsob, jak obejít potřebu spánku. Protože jinak si nedokážeme vysvětlit, jak je možné, že pořád chrlí nové a nové beaty. Kromě kompletního produkčního zaštítění čtyř desek od IdeaFatte, Premiéry od RestaImaginária od Geye a vlastní producentské desky Což takhle dát si Tesař teď připravuje taky první mimolabelovou spolupráci. A tou je společná deska s Nironicem.

Ta ponese název High and Mighty a vyjde na Nironicově novém labelu Slick Talkers. Samotný Nironic o ní tvrdí, že bude mít nejvíce klasický hip hopový zvuk, jaký kdy udělal a zároveň kdy udělá. Fatte tedy album kompletně vyprodukoval, takže se můžeš těšit na klasickou "Fejtovinu" tentokrát ovšem se zahraničním rapem. Mezi hosty se objeví C. Monts, Johnny Youngblood, C-Bugz, Cool Brick, Candy Mane, Eva P., Iron Kap aka Yots, Emdee a Liv Roc.

Z desky je teď venku první singl a zároveň videoklip, který nese název Necessary Evil a na kterém hostují Nironicovi kamarádi C. Monts, Johnny Youngblood a C-Bugz.

O desce tě budeme průběžně dál informovat a pokud máš náhodou pocit, že to je pořád málo, tak se těš na léto. Fatte totiž chystá další překvapení.