DJ Fatte s novým singlem a videoklipem

Měsíc po vydání singlu Sklerotik z připravované druhé desky projektu Rest & DJ Fatte na sebe aktivní hráč Fatte upozorňuje znovu. Tentokrát ovšem s novým materiálem z producentské sólo desky s pořadovým číslem tři. Volba pro první singl padla na skladbu Príbehy slz se zástupcem slovenského labelu Gramo Rokkaz – nenapravitelným Deckem. A jako bonus k singlu přinášíme navíc nový videoklip Devil’s Party z předchozího Fatteova alba Fatte No More.


DJ Fatte je momentálně bez nadsázky nejaktivnější hip hopový producent na území Československa. V současné době totiž kromě zmíněné desky s Restem chystá taky pokračování desky ImaginariumMC Geyem a k tomu všemu připravuje vlastní sólo album. To bude, na rozdíl od předchozích desek Fatte No More a Což takhle dát si Tesař, obsahovat spoustu slok od českých a slovenských hostů včetně několika zahraničních překvapení. První singl Príbehy slz, ve kterém hostuje Decko z Gramo Rokkaz napovídá, jakou atmosféru můžete na desce očekávat. DJ Fatte se za více než 15 let na scéně stal největším tahounem poctivého boombap zvuku a svoje prvenství si u nové desky rozhodně nenechá vzít. Prozatím bezejmenná deska vyjde, stejně jakou v obou předchozích případech, na konci letních prázdnin – přesněji v srpnu 2013. Do té doby se však ještě dočkáte dalších singlů a bližších informací, takže zůstaňte naladěni.

A protože vydávat samotné singly se pro nás stalo trochu stereotypní, tak k singlu vypouštíme navíc taky nový videoklip, který pochází právě z Fatteovy poslední producentské desky Fatte No More. Jedná se o video na skladbu Devil’s party, které vzniklo ze spolupráce dvou audiovizuálních skupin – Famoz a TogetherNotRivals. Samotné video bylo natočeno už před 7 lety, tehdy se však uložilo k ledu a k jeho dokončení dal impuls až právě DJ Fatte. Výsledkem je pak temný vizuál vycházející z atmosféry skladby.

Teď už ale užívejte nový singl a video a těšte se na novou producentskou desku DJ Fattea. Srpen 2013. Ty Nikdy Records.