DJ Fatte s posledním singlem z desky Soundtrack

Vydání v pořadí třetí sólové desky Soundtrack nezastavitelného DJ Fattea se přiblížilo skoro na dosah a je tedy čas zveřejnit poslední díl skládačky. Tím je třetí singl nesoucí název Ztraceno v překladu, na který vokálně přispěli Fatteův dlouholetý kolega Idea a slovenská diva Zdenka Predná. Ti z vás, kteří slyšeli Ideovo sólo Daleko blíž, tak jistě dají za pravdu, že toto spojení maximálně funguje. A nejinak je tomu i u nového singlu.


Skladba Ztraceno v překladu přináší opět jinou atmosféru a zvuk než předchozí zveřejněné singly Príbehy slzDeckem ze stáje Gramo Rokkaz a Mrdej ji dokud se hejbe s mistry skandálů, kapelou Sodoma Gomora. Samotný disk bude obsahovat 21 stop, z nichž pouze jedna bude instrumentální – a to ještě ne tak docela. DJ Fatte tedy po dvou předchozích sólech Což takhle dát si Tesař a Fatte No More přichází s deskou plnou rapových hostů z obou stran československých hranic, které doplňuje také několik zahraničních spoluprací. Široká paleta zahrnuje jak kolegy z labelu Ty Nikdy, tak příspěvky od zmíněných Gramo Rokkaz, TM Rekorc, nebo kapel jako Pio Squad, MVP a dalších. Celá deska je hudebně i tematicky rozmanitá, vše se však nese na vlně ryzího boombapu tak, jak to má profesor Fatte nejraději. Pokud by vás navíc zajímalo, jak vznikaly jednotlivé skladby na desce, je tady detailní rozbor alba na webu Bbarak.

Teď už si ale vychutnejte poslední singl Ztraceno v překladu, sledujte tracklist a těšte se na album, které vyjde už v úterý 20. 8. 2013 pod Ty Nikdy.

DJ Fatte - Soundtrack / tracklist
1. Soundtrack / BoyBand, Zdenka Predná
2. Důležitá informace / Jakub Děkan
3. Prase kozu potrkalo / Pio Squad
4. Kráter / MVP
5. Mrdej ji dokud se hejbe / Sodoma Gomora
6. Nerozhodný / Luzer
7. Socky / Strapo, Lyrik, Boy Wonder
8. Nesedej ptáčku na rozjetou pilu / Bonus
9. Ztraceno v překladu / Idea, Zdenka Predná
10. Čistá pohoda / Reset
11. Milujem túto dobu / Tono Suchota, Rest
12. Príbehy slz / Decko
13. My Life, My Run / Tah Phrum Dum Bush
14. Pejzy pana Krejzy / MC Gey
15. Zmietam sa / Pra3x, Radimo
16. Vrána / Paulie Garand
17. Stratený / Plexo, Majself
18. Bez debat / MC Adam Svatoš
19. Vášeň / AMO
20. Pochop To / Reef Tha Lost Cauze, Separ
21. Iluzionisti / Moja Reč, Idea