FNTM posílá své Gameplay EP zdarma ke stažení

Ty Nikdy Label není sestavený pouze z rapperů a většina fans určitě ví, že součástí této smečky je i řada nadaných producentů. A právě jeden z nich, vystupující pod záhadným jménem FNTM, vydal své instrumentální EP. To dostalo název Gameplay a my ti ho nabízíme kompletně zdarma ke stažení s tím, že jako bonus přikládáme i první videoklip.


EP obsahuje celkem 6 skladeb, které jsou zvukově mírně odlišné od předchozí Fantomovy produkce a vymykají se tak i celkovému Ty Nikdy zvuku. Gameplay nabízí zvukové kulisy odrážející v sobě vlivy stylů jako hip hop, grime, dubstep a dalších. „Nejde mi o nějakou trendovost, nebo náhlou změnu stylu. Kdo mě zná tak ví, že například grime a celkově UK bass music poslouchám a cením už x let od doby, kdy tady tento styl nebyl vůbec v takovém povědomí, jako je tomu teď. Baví mě kombinovat žánry, přetvářet je a sestavovat z nich svoje vlastní produkty.“ dodává producent.

Spolu s Gameplay EP, které naleznete zdarma ke stažení na Ty Nikdy Bandcamp profilu či FNTM Soundcloudu, byl zveřejněn i videoklip na skladbu Can’t Believe. O ten se postarali Jakub Žídek a Ivan Baďura z party Nopromo. Jak navíc prozradil autor desky, v přípravě jsou i další videoklipy.

Fyzickou kopii je možno získat zdarma k objednávkám z Ty Nikdy eshopu nebo po kontaktování na emailu fntmbeats@gmail.com. Doprovodné fotografie a celkový cover art je výsledkem práce Ivo „Šmejdy“ RepčíkaDark Hand. Zvukový mix & mastering pak pochází od TomaGargle & Expel.

Pokud navíc máte zájem o Fantomův DJ set, kontakt pro booking je již zmíněný email fntmbeats@gmail.com.

#gameplayep