Idea jde ve svém novém singlu Pod zem

Každý kdo zná Ty Nikdy, by měl vědět, kdo je to Idea. Zakladatel a hlava vydavatelství a zároveň jeho člen. Ať už sám, nebo jako polovina kapely IdeaFatte stihnul během šesti let vydat čtyři studiová alba, dva mixtapy, podílet se na desce Label a ve volných chvílích nahrát hromadu slok pro různé spřátelené projekty a kapely. Po tom všem je konečně čas na oficiální sólo desku, ze které nyní přinášíme první singl.

Ten nese název Pod zem a tematicky vystihuje sled aktuálních myšlenek, které Idea jednu po druhé rozebírá. Nervózní skladba, kterou produkčně zaštítil DJ Fatte, nastiňuje celkovou atmosféru sólo desky.  Ta se bude jmenovat Daleko blíž a její koncept jsme pomalu začali odhalovat v přiložených promo videích.

Idea se k samotné desce vyjadřuje takto: „Tak konečně. Jsem rád, že jsem desku "Daleko blíž" začal vůbec točit. Upřímně mě sere situace, jaká v cz/sk hip hap rapu je. Díky tomu je možná moje nová deska něco jako miniprotest. Nezajímá mě 10 sponzorů, nezajímá mě swag, nezajímá mě bodání pér do zad, jsou mi u prdele YouTube views. Nesedím na prdeli z featuringů. Nikdy jsem nenosil sluneční brýle, když byla tma. A spoustu věcí cítím stejně jako vy, takže proto vznikla moje deska "Daleko blíž". První singl je temnější věc "Pod zem", kterou produkoval DJ Fatte a je taková, jaká bude moje celá deska. Užijte si ji.“

Deska Daleko blíž tak bude další, která nás v blízké budoucnosti čeká pod hlavičkou Ty Nikdy. Svoje sólo desky u nás do konce roku vydají taky Paulie Garand, DJ Fatte, MC Gey & DJ Fatte a pokud se věci hnou správným směrem, tak i Rest. O všem přineseme včas bližší informace.

Teď už tedy poslouchej singl Pod zem, sleduj první dvě zveřejněné promovidea a pokud funguješ na Twitteru, tak pro nejnovější info kolem desky kontroluj hashtag #dalekobliz