Idea má první klip z chystané desky. Sleduj Bezvětří.

Idea, zakladatel a hlava vydavatelství Ty Nikdy, ohlásil na podzim 2012 vydání svojí sólo desky, která ponese název Daleko blíž. Ta se, po prvním zveřejněném singlu Pod zem, opět o něco přiblížila a před vámi je tak teď i první videoklip z desky na skladbu s názvem Bezvětří.

Bezvětří, které neobvyklým beatem opatřil Inphy, opět o něco více poodkrývá koncept a tematické zaměření alba. To bude, po čtyřech vydaných albech s domovskou kapelou IdeaFatte, dle Ideových slov nejvíce osobní a melancholické za celou dosavadní kariéru. Daleko blíž tak pravděpodobně nebude bořit stropy v klubech, zato bude jako stvořené pro důkladný a pozorný domácí poslech.

Video se natáčelo před několika týdny na atletickém stadionu ve Zlíně a o jeho vznik se zasloužili pánové se skupiny Dark Hand, konkrétně Šmejdy a Filip Knoll. Před samotným vydáním desky, které je stanoveno na tento podzim, se můžete ještě těšit na zveřejnění třetího singlu a po vydání samozřejmě na další videoklipy. Teď už si ale užijte Bezvětří.