Idea spojil síly se Zdenkou P. a Champion Sound

Deska Daleko blíž, kterou připravuje šéf Ty Nikdy Labelu Idea, se přiblížila takřka na dosah ruky. Z této desky jsme vám prozatím představili dva singly a jeden videoklip – Pod zem, Uhasit oheň a Bezvětří. Teď je ale čas na předposlední díl skládačky, která bude dokončena už 12. listopadu vydáním samotné desky. A o co tedy jde? Trochu neobvykle vám dáváme možnost nahlédnout do zkušebny, kde Idea, spolu se Zdenkou Prednou a kapelou Champion Sound, nahrál živou verzi dvou skladeb z alba.

Celá záležitost vznikla spontánně v době, kdy Radimo z Champion Sound (aka Prago Union Livě Band) nahrával dechové nástroje do skladby Poslední, která se objeví na připravované desce. Idea se zastavil v Champion zkušebně a sebou přivedl i zpěvačku Zdenku Prednou, která svými vokály a několika refrény tuto desku obohatí. Ze společné odpolední seance nakonec vznikla živá verze skladby Uhasit oheň, kterou už můžete znát jako singl, a pravděpodobně nejosobnější skladby Ideovy kariéry s názvem Adam.


Toto raritní video, o jehož vznik se zasloužil Šmejdy a Brovar81, berte jako extra materiál a dárek pro fanoušky, který má za úkol zkrátit poslední dny čekání na desku. Ta vyjde pod Ty Nikdy 12. listopadu s tím, že na eshopu je už teď možné si desku předobjednat. A to buď zvlášť, nebo ve speciálním balíčku spolu s trikem s motivem desky Daleko blíž.

Doufáme tedy, že vás video potěší tak, jako nás. Dokázali byste si tuto kombinaci rappera, zpěvačky a kapely představit na jednom pódiu?